Jump to content
donGrigorio

Hr-V то не пали

Recommended Posts

Здравейте колеги. Дайте идея защо не пали HR_V 2000 105 к.с. Изписва ми хиляда грешки : P0135 ,P1473,P0300,P1399 ако някой може да ме упъти от къде да започна да търся проблема. Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти дай малко инфо дали е правено нещо по колата или изведнъж се качваш една сутрин в колата и хоп хиляди грешки...Втора и четвърта грешка нещо не си ги прочел както трябва защото не ги дават в протокола за обд2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не знам състоянието на копата, (нов внос) идва на платформата ха да я сваля ......не става.А Грешките са тези , поне така ги пише. Гледах в нета и ето например P1473 Fan secondary high with fan(s) off 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и за другата P1399- Manufactures control Ignition system OR Misfire. Иначе при мен ги изписва така : P0135 O2Sensor Heater Circuit Bank1 Sensor 1: P1473 Tap for multiple descriptions : P0300 Random/multiple Cylinder misfire Detected : P1399 Tap for multiple descriptions 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как така купваш кола дето не пали бе човек?Ти ми скри шапката,това ще някъв батак!Кой знае какво и се е случило...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми по снимка от чужбина........както и да е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P 1399 не е ли за грешка в чипа на ключа!

Някъде из форума колега, описваше подобен проблем! Беше сменял части с втора употреба, но не помня подробности!

А на таблото има зелена лампа със символ ключ! Тя светва при контакт и гасне когато чипа е разпознат!

Това е просто идея, не се хващай само за нея!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е повече от един проблем... ама така на боб не става

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запалих я, но сега на ниски обороти си работи нормално.Когато подам газ не може да се изфорсира и няма никаква мощтост на практика.Едвам я вкарах в двора толкоз няма сила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запалих я, но сега на ниски обороти си работи нормално.Когато подам газ не може да се изфорсира и няма никаква мощтост на практика.Едвам я вкарах в двора толкоз няма сила.

При мен преди 2години црв-то спря да върви.Неможеше да се изфорсира,не вървеше с повече от 30-40км.Оказа се запушен катализатор.Махнах го,сложих един резонатор и колата литна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължава обаче да дава грешка на ламбдата.Дали може да е само от нея? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсурд

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за информация на останалите колеги,всичко описано до тук се оправи с една бубина една бензинова помпа и ламбда сонда.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен съмненията ми бяха за бубина...кабели....свещи, при грешка  "missfire"

Редактирано от alman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...