Jump to content

denis95

Фен
  • Мнения

    39
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от denis95

  1. Някой сменял ли е семеринги на ръчна кутия на crv 3 2.0, говорим за самостоятелно и/или в сервиз
  2. Дайте мнение за масло с което карате, аз съм с бензин/газ 2.0 r20a2 crv 3, имам сериозен харч на масло, 1л на 4хил км, в момента я карам с оригинално масло хондово 5х30 пълна синтетика, сменял съм всички уплътнение в горната част на мотора и в момента течове нямам никакви отгоре, отдолу не виждам аз поне, нито и монтьорите при които съм ходил, нещо което сте пробвали и ви е дало подобрение? Смятам с рапсол следващия път...
  3. Здравейте, поставям клипа дайте мнения, колата е 07, 2.0 бензин с газ, ръчна кутия, сменял съм й маслото на кутията с оригиналното. Мисля да сменя жилата и тампона на кутията, този механизъм според вас има ли смисъл да го търся в 'добро' състояние 2ра употреба, понеже новото ми казаха 200++ евра, от япония.. При вас с ръчни кутии които сте как е? https://dox.abv.bg/download?id=de22439097&code=1# - Линк за сваляне
  4. Здравейте, понеже от няколко месеца вече съм собственик на crv 3 генерация, намирам неща в колата, които са вследствие на намеса на някой от собствениците, няма да коментира кой и къде е възможно самото намесване, та накратко ми свети аир бега, и колата не пищи за колани, в колата може да са 4ма човека без колани и колата не пищи, освен това не регистрирва да има включени колани (говоря за индикатора на таблото), ако някой е наясно ще съм благодарен. Весели празници.
  5. Опаковката беше синя, с хондово лого, не е на оем, но е читав вариант сигурен съм понеже и хич не беше ефтин около 70лв, с гумено уплътнение си беше, аз самия съм попадал на дефектирали афтърмаркет части, тъй че не се изненадвам, както казах, свидетел съм единствено на демонтирането му, след това не видях так, понеже отне час докато дойде термостата с който съм, това видях синя опаковка, съмнявам се силно да е оригинален, но видях че пише хонда на опаковката
  6. Мотора никога не вдигна някаква температура че да е топъл, водата беше студена която излезе от кранчето, не съм взел оригиналния, трябваше ама не го взех, а днес сваления е монтиран преди седмица и е върнат за рекламация
  7. Днес сменихме термостата, бях свидетел на ваденето на дефектния, беше отворен, обаче не съм свидетел на монтажа на новия, по вин номер е поръчван (и двата) , ще карам седмица с наблюдение, мога да науча марката на новия, просто ще е след празниците
  8. ще искам друг термостат, интересното е как бачка 2 дена и на 3тия реши че няма повече... ще искам да го свали пред мен и така, особено ще искам да поръча пред мен на марката ТАМА със сериен номер 19300PM3003 съм се спрял, да видим
  9. Чакам други мнения, пробвах съвета на колегата Carpera, не помогна Дефектирал термостат е за мен това, не съм запознат и не мога да кажа но съм на 90% сигурен че виждам въпросния термостат, който изглежда отворен до край, нещо като резба и вид винт който по пътя на мойта логика е отвид, т.е отворен
  10. Мерси, във вторник отивам пак в сервиза, човека е кадърен и човечен, поне с такива впечатления съм, аз също съм за дефектирал термостат или развален топлинен датчик, интересното е че днес е 3тия ден откакто взех колата, предните 2 дни всичко беше 6 и днес от нищото...
  11. Здравейте от скоро съм собственик ма црв 3 2007 2.0i ръчка с газова както и да е, колата е в мен от месец , кажете моля как трябва да е парното на тая кола, в началото с 1вото обслужване исках смяна на термостат, колата супер бавно топлеше, направо си беше студена , след смяната 2деня беше добре, не мога да ви кажа точната марка термостат, ще прикача видео, как от днес колата изстива от градско каране, вие дайте мнение https://dox.abv.bg/download?id=c1f4dde464# - Линк за сваляне
  12. Здравейте, от месец съм собственик на 3та генерация Crv бензинова с газ, може ли и на мен едно ръководство за експлоатация, мерси
×
×
  • Създай нов...