Jump to content
Guest nikonti

Който е от Видин да пише тук

Recommended Posts

Guest nikonti

Колеги, моля всички видинчани да се запишат тук, та и ние като другите градове да си направим малка среща на по кафе. Аз лично знам за четирима + Станчо ама тои си живурка в София.Ето и моите данни:Ники Петков, карам сивик седан 5 генерация ВН3430ВВразчитам и другите да се опишете тук за да се знаем, Видин е малък град, хубаво е отвреме на време да пием по едно заедно. ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest techobg

Здравейте!!!;) Стефан БориславовХонда Сивик 5г. хеч,черна,ВР3609АМ.........п.с.Пия бира........... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone22
:ph34r: тук сам но като гледам маи до сега сме само 4 пар4етабате ви Гонзо ВН3113ВВ 0898642958

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен с жена ми караме - Civic D15B2 бордо - ВН 0151 ВК и Civic купе D16Y7 ВР 1077 АТ :) ако някои има идея да каже някое кафе дето може да се събираме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To kafeto e qsno :)she ti pusna SMS na sledvashtata sbirka

ok на линия сме:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shto

ммм ...... и аз и аз :blink: С2210 - CRV'07 2.2i-CTDi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikonti

И ти ще имаш СМС на следващата сбирка :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и от Недялко Недялков. Предвижвам се с Honda Accord 2.0i TD.И ако все пак на някой му се пие бира с Дизелджия да ми пише. ХАХАХА. 0898740600 Кат се сбирате пращаите смс. Чао от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен с жена ми караме - Civic D15B2 бордо - ВН 0151 ВК и Civic купе D16Y7 ВР 1077 АТ :( ако някои има идея да каже някое кафе дето може да се събираме :P

Купето ВР 1077 АТ вече е ВН 1327 ВК :P сменихме номерата и направихме каското:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БравоСтаваме все повече и повече което ме радваТия дни ше получите СМС-и :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото можете да си попълните профилите като моят :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Unlegal

Здравци и от мен!Казвам се Деян Сашков-Дидо Карам Сивик 5-та ген D16Z7.хе4,4ерна със сиво.ВН2123ВА Не може да не ме знаете,ру4им много :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АУУУУнякой ше черпи утрееееееи то МНОГОООООха да видиме кой ще е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз си пиша по темата майНа 07.09.2007 петък в 10.00 часа се събираме на Лук Оил и от там се тръгва за Божурица на ХОНДА ПИКНИКВсички са поканени Пуснал съм СМС-иНе се приемат извинения :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен! ;) Габриел ВанковКарам Хонда купе,синя - ВН9806ВА -0887481415

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А здрасти и от мен . Повече се занимавам с мотори , но понеже за кола съм избрал Прелюд... :P , вече съм в лагера на Хонда феновете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаеме те тебеУтре към 13:00 ше пием кафе на оринджа ако искаш може да дофтасаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Привет на всички! От 3 дни съм собственик на Honda HR-V! За съжаление автоджамбазите в Горублене ми врътнаха кофти номер и хондичката ми на стотина километра тръгвайки си от София се разтропа нещо по двигателя :P ...но "всяко зло за добро" -надявам се... ...и сега колицита ми е в сервиз, дано бързо да се измъкне от там, че ми е много кофти, а пък и да имаме повод да пием по бира и да се запознаем! Къде си ремонтирате Хондите във Видин? GSM: 0898 71 71 70 Редактирано от Людмил Лозанов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

От майстори във Видин, после Хондата ми мина отново за всички процедури през нормален истински сервиз за Хонда.Майстори много, ама работа не вършат.............Питай Гонзо (ник във форума "go6i11") къде си е сменявал консумативите и защо....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп ето ме и мен Ивайло Николов

 

 

карам

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАТ Видин сигурно обичат хондите сички сте с шукоретни номера :thumbs1::offtopic: П.П. сори за спама :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета мисля че е време да си направим сбирка :lol: сега покрай празниците със сигурност висчки ще са си на Видин! Та предлагам на 2 януари петък той е официялен почивен ден да си на правим една среща! Пишете в темата ако има желаещи ще се разберем каде и кога да се видим :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като виден видински зет с удоволствие ще се присъединя към някоя срещичка...За Нова година май няма да съм там и като гледам, тази на 02.01 ще я пропусна. Иначе идеята е добра - оправяне на главата след празниците :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави от Врачанската група! Пичове и ние се събираме много често, дори и проекти започнахме да правим по нашите коли. може и да се съберем по натам когато е хубаво времето и да си направим една голяма северозападна Хонда среща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега ние миналата година си правихме северозападна среща, и таз година ше направиме, ОБАЧЕ Ви каниме всичките да дойдете тук във Видин при нас, имаме неизползваемо по предназначение летище, което ние всяка неделя навестяваме, Дълго е 2400 м. и е широко достатъчно за да стартират спокойно 5 - 6 коли наведнъж, та Вие колеги какво мислите по въпроса, ще ни уважите ли когато му дойде времето ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на Теб и Нея , и на останалата група. Ние тримцата (особенно малкия Витяк) ще ви уважим - само кажете кога. Миналогодишната сбирка бе достойна, ха да видим как ще е следващата :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опса еми ще се събираме няма как само че пишете поне 2-3 седмици по рано че да се съберат повече хора :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че има интерес :rolleyes:Когато му дойде времето ще пусна тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние сме там :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще направим една сбирка да замерим ондите нямате ядове проблема е 4е аз и още няколко колеги сме за кратко в бокса, но скоро ще сме на линия ще измислим нещо за сбирката може и да нее във Видин може и на Габровница да отидем пада се горе долу по средата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Габровница незнам как е, но за нашето летище гарантирам че доволни ше останете, ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее колеги ще го решим в последствие каде ще е ;) иначе сега правите ли някоя злобна бегачка или наблягате повече на оптиката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ами колега, какво да ти кажа, аз лично не правя, защото съм доволен от автомобила си, върви си много прилично и ми върши работа и доставя удоволствие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги аз сущо съм от Видин и карам червена хонда акорд ВН3320ВА и се регистрирах вчера в този форум. :P но в момента съм във Свети Влас и тук ще остана цяло лято, ще бачкам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам тая година срещата да е в началото на септември.Ще разгледаме подходящи места,в зависимост от бройката хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опаа,ето ме и мен,карам сивик ESI червен,преди бях с ном.СО5133АВ сега вече обновен ВН8069ВМ с вас съм на 100%поздрави на всички !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам тая година срещата да е в началото на септември.Ще разгледаме подходящи места,в зависимост от бройката хора.

По принцип съм фен на тая среща, но в края на юли а после и в началото на септември ще липсвам от БГ. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...