Jump to content
rulemaker

Премахване на 50те поста

Recommended Posts

Това да не ти е пазар е пич

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега ! По темата която сега си пуснал е писано неведнъж, нито си първият нито ще си последният на който това не му отърва !!! Бъди сигурен, че това което искаш няма да бъде изпълнено, тъй като форумът е частен и си има правила !!! Направи си труда да ги прочетеш, да ги запомниш и да ги спазваш и всичко ще върви по-гладко както за теб, така и за останалите потребители на форума !!! В противен случай, ако не ти отърват правилата на форума или пък единствената ти цел от пребиваването ти във форума е да се занимаваш с търговия, то сигурно си сбъркал форума и нямаш място тук сред нас !!! Тук не е пазар и този сайт не е за покупко/продажба !!! За тази цел си има други такива като например mobile.bg.

 

П.С. Явно този твой приятел който се е отказал да продава тук, е схванал навреме идеологията и смисъла на форума и че тук няма да може да завърти идеалната за него търговийка, защото тук сме основно да си помагаме, кой с каквото може и ако се продават части и аксесоари, то те се продават на цени като за колеги, а не като от търговец в някой магазин за авточасти !!! По въпроса за 50 мнения ! А какво значи, цитирам теб:"А според мен е безмислено човек да слага 50 безмислени поста ако не го вълнуват за да ги достигне. Така пълни форума, само с безмислена информация" ??? Според мен, щом не те вълнува информацията в този форум и ти не можеш да дадеш 50 смислени мнения или поне да се включваш в темите с полезна информация за потребителите, то пак стигаме до това че основната ти идея и това което те вълнува е търговията !!! Бъди сигурен, също така че такива потребители, които бързат да напълнят форума с 50 безсмислени мнения биват хващани и разкривани много бързо от екипа на форума с каква цел са тук !

 

Бъди жив и здрав и се надявам да можем да си помагаме и да сме си от полза един от друг спазвайки правилата на форума :D

 

П.С.2 Приеми всичко горе написано, като чисто приятелски съвет без да се поддаваш на емоциите си след прочитането му !!! Бъди сигурен, че няма да се трогна или засегна по никакъв начин, ако решиш да ми отговаряш по някой заядлив начин. Не желая да предизвиквам поредната безсмислена дискусия тук !!! Нека вече форумът ни върви само напред и напред без да има злостни коментари и безсмислени спорове !!! Хайде честит празник на всички, които ще прочетат мнението ми и :lol:

Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dacata

Хехе, не го приемам никак, просто беше предложение, правилата съм ги прочел.Просто не виждам смисъл специално за купувам/продавам да имаш 50 поста, защото може да се намери човек, който за първи път влиза и иска да пусне пост, че има дадена част или че продава нещо. Според мен съфорумците губят.Това също е приятелски съвет и съответно предложение. А относто мен какво ме вълнува, няма значение. А това че имам части за колеги, незначи че съм търговец или нещо подобно. Да няма никой моя късмет да попадне на Софиските дупки и да премаже колата си.Успех на всички. :lol:

Редактирано от Dacata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

аз бих го махнал тоя целия раздел ...нещо неми харесва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, не го приемам никак, ...........Просто не виждам смисъл специално за купувам/продавам да имаш 50 поста........................ Според мен съфорумците губят. Това също е приятелски съвет и съответно предложение......

Мдааа !!!! Лошо е, че не приемаш добронамерени приятелски съвети от колеги тук във форума, но всеки има право на лично мнение !!! Относно смисъла да имаш натрупани 50 мнения, за да можеш да пускаш обяви във купува/продава..... Ами пак ти казвам, не търси ти смисъла, има кой да взима решенията и да търси смисъла, защото това е частен форум и си има частни правила !!! Смисъл може да търсиш ако ти си собственик на сайта, тогава ти определяш правилата !!! Разбери го това, свикни с мисълта и спазвай правилата, ако ли не........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Стига с тая шопска максима "Закона е тесна врата у широко поле!" Правилата са за да се спазват! Ако не ти изнасята натисни Log Out!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Да взема да добавя че, някои колеги, немного фенски продават в тоя форум :D Това че много-повече от половината им постове са в продава, дразни колегите които пък ми досаждат на мен :lol: Мен също ме дразнят но, моята работа изисква безпристрастност така че..... оправяйте се :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не искаш съфорумците да губят(както казваш) пусни тема "Магазин за един лев".Можем даже да направим склад "Ненужни за мен вещи" от който всеки ще си взима части и аксесоари ,които не трябват на друг съфорумец.НО докато такива магазини и складове няма.............. спазвайте ПРАВИЛАТА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложението ми е да ги намалите на по-малко от 50 поста за да може човек да пуска обява във Купувам/Продавам.Сега имам части за продан, немога да пусна на никого заради задължителните 50 поста.Приятел се отказа да продава тук, поради същата причина. А според мен е безмислено човек да слага 50 безмислени поста ако не го вълнуват за да ги достигне. Така пълни форума, само с безмислена информация.Благодаря за вниманието.

Обявите във вестник Автопазар са Безплатни Колега,Дано не съм те Обидил ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих го махнал тоя целия раздел ...нещо неми харесва

хахаххха ;) ;) ;) ;) ;) ;) сори за оффа ,ама тва е яко исказване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,искам да попитам не може ли тези правила за 50-те поста да се направят така че да важат само в раздела за продажби ?Аз не съм търговец и нямам нищо за продаване,но си търся нещо да си закупя ,а колегите във форума не могат да ми помогнат защото нямам нужните 50 мнения за да пусна тема. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки си чака неговите 50 поста както и аз така и другите ... тря се има малко търпение .. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки си чака неговите 50 поста както и аз така и другите ... тря се има малко търпение .. ;)

Posts Today ---22 -- търпение ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки си чака неговите 50 поста както и аз така и другите ... тря се има малко търпение .. ;)

Posts Today ---22 -- търпение ;)
днес е изключение виш от кога съм регистриран и смяташ ли че ще имам толкова малко постове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки си чака неговите 50 поста както и аз така и другите ... тря се има малко търпение .. ;)

Търпение имам,ама на брат ми колата стой без врата (не може да се кара в това състояние),а аз трябва да направя 50 мнения за да пусна обява че Купувам врата.Според мен в раздела Купувам авточасти/аксесоари не е нужно това правило за 50 мнения ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки си чака неговите 50 поста както и аз така и другите ... тря се има малко търпение .. ;)

Търпение имам,ама на брат ми колата стой без врата (не може да се кара в това състояние),а аз трябва да направя 50 мнения за да пусна обява че Купувам врата.Според мен в раздела Купувам авточасти/аксесоари не е нужно това правило за 50 мнения ;)
Ми и моя човек иска да пише в Купувам / продавам ама неможе и се налага да се пишат нежелании постовее някаде са нужни другаде нее ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се че пиша пак но правилата ги четох когато се регистрирах , а за двете теми който бяха писани от колегии ги допрочетох днес следобят.

Редактирано от milen-crx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поне 10 пъти съм пускал теми в Купува, понеже някой колега ме е помолил. Толкова ли е трудно да драснеш на някого едно съобщение с молба да ти пусне обявата в раздела?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Ми и моя човек иска да пише в Купувам / продавам ама неможе и се налага да се пишат нежелании постовее някаде са нужни другаде нее ..

извинявам се че пиша пак но правилата ги четох когато се регистрирах , а за двете теми който бяха писани от колегии ги допрочетох днес следобят.

Е и какъв е проблема ??? Уж всичко ти е ясно, ама не съвсем !!! Колега 'AMD' дори ти припомни вече, колкo са ти постовете само от днес до 22.00 часа 'Posts Today ---22 --', а сега гледам вече си ги направил и 28 !!! Още 4 и си готов да стигнеш заветната цел от 50 поста нали ??? Май и ти си се забързал по погрешният път. ;) Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Ми и моя човек иска да пише в Купувам / продавам ама неможе и се налага да се пишат нежелании постовее някаде са нужни другаде нее ..

извинявам се че пиша пак но правилата ги четох когато се регистрирах , а за двете теми който бяха писани от колегии ги допрочетох днес следобят.

Е и какъв е проблема ??? Уж всичко ти е ясно, ама не съвсем ;) Колега 'AMD' дори ти припомни вече, колкo са ти постовете само днес до 22.00 часа 'Posts Today ---22 --', а сега гледам вече си ги направил и 28 ;) Още 4 и си готов да стигнеш заветната цел от 50 поста нали ??? Май и ти си се забързал по погрешният път. ;)

 

Olmy сори не съм се разбъзал просто нямам възможност да сядам на компа пък и не вярвам утре да ме видиш на линия , камоли през седмица ще е изключение да мярна за минута две форума..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай пич, още 3 ;)

да не ставам нахален но остават 2 до провала или успеха ми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spam is not the way, my young paduan...use the force! (called brain)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поне 10 пъти съм пускал теми в Купува, понеже някой колега ме е помолил. Толкова ли е трудно да драснеш на някого едно съобщение с молба да ти пусне обявата в раздела?

Нужно ли е да занимавам някой колега с моите проблеми и да му губя времето ?Прочетох темите който е дал Olmy и пак не разбрах защо правилото за 50-те поста важи в раздел Купува части/аксесоари ?За разделите в които се продава съм съгласен с правилото,защото има хора който се регистрират в даден форум с цел продажба.Но не виждам смисъла някой колега да има нещо счупено по колата и да не може да си пусне тема да му се помогне ;) Ако може някой да ми отговори на въпросите Благодаря ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rulemaker

Колега кажи какво ти трябва аз ще ти пусна темата ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямах намерение да пиша но...Защо не предложите на модераторите щом не ви е изгодно до 50-ия пост да можете да пускате само в купува теми за това което търсите и ви трябва?гледам че някои тук от това се вълнуват,само възнегодувате,ама всички ви казаха че това не е бит пазар,гледам че 80% от новорегистриралите с 1-ия си пост пускат обява че продават нещо+това има и търсачка за да търсите това което ви трябва,като не ви харесвт правилата,отваряте си един форум на хонда който е само "продава"и се решават нещатапп.Нищо лично!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги прекалено отскоро съм тук за да недоволствам за каквото и да било! Не съм се регистрирал тук за да си продам частите от хондата,защото от малък(още когато японците ги смятаха за еднодневки)съм луд по тойота и хонда и в момента карам коли от двете марки.....Та мисълта ми беше че е грехота да отидат на вторични суровини части за които преди години съм се радвал като малко дете когато съм ги намерел на другия край на България!Както и де е...уважавам Вашите правила!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди година търсих да си купя хонда регистрирах се тук! прегледах темите прегледах и раздела с характеристиките на автомобилите и исках да пусна тема в раздела купувам...... но греда! намерих си,но загубих ценно време това е peace

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сити литъл кид - Нещо не схванах смисъла на поста ти? Хем не си тук за да продавш, хем ти е жал да отидат на боклука части, хем си съгласен с правилото??? Кое е вярно в крайна сметка? Или просто реши някъде да напишеш нещо за да регистрираш първото си мнение?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгуби ценно време и получи безценна информация....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

misho-не съм се съгласил с правилата,казах че ги уважавам!и наистина ме е яд че ще заминат частите на боклука-по-добре да ги подаря на някой който има нужда!а относно първото,второто и третото ми мнение слабо ме интересува колко са на брой...

Редактирано от cry little kid

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

misho-не съм се съгласил с правилата,казах че ги уважавам!и наистина ме е яд че ще заминат частите на боклука-по-добре да ги подаря на някой който има нужда!а относно първото,второто и третото ми мнение слабо ме интересува колко са на брой...

Подкрепям напълно. Логика тук няма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз така нали имам музика да продам но чакам, та както и да е преди половин година се регистрирах....четох гледах и умувах, хубаво е човек да гледа преди да пише глупости, уважавайте 50-поста преди обява....аз като имам нужда карам мой познат да пусне тема от мое име...все пак има всичко и тел за връзка...така че...а и чрез този моя познат научих за този форум, от тук научих доста интересни неща и теми, отначало и на мен не ми харесваше това с 50 поста, но като се замисли човек наистина е по-правилно, тук цените са за съфорумци а не за търгаши, така се пречиства много плява....и аз съм на 20 и някой пост а съм на половин година във форума... така че важно е коректните да остават и уважавам изградените правила, купих си колата от познат, но мои познати са във форума а дори и колата ми има лепенка хонда фен клуб от предния собственик, е горд съм че и те ме запалиха и станах фен като вас...а относно обявите да има 1001 форума за обяви и прочие...нека и тук не стане с по 100 обяви пуснати до обед.....нека опазим форума чист и с качествени хора отколкото да се превърне в поредната боза...на хоризонтаа този моя познат дето го моля да ми пусне някоя и друга обява сега има втора хонда и е наистина фен, дано и втората ми кола да е хонда, да пиша по-малко за проблеми по нея и да не чакам 50 поста за да задръстя темите в базар.....има си лично съобщение има тел. търсиш си ..винаги начини имабраво на админите за правилата и за отстояването им !!! Респект !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук цените са за съфорумци

За сьжаление, не винаги ;) От вас зависи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каквито са цените тук във форума такива са и в моргата (ако са стари) или в магазина (ако са нови) аз лично си купих спортно гарне от момче от форума и разлика в цената от тази в магазин нямаше така че който си мисли че цените на дадени работи тука са по евтини нещо се е объркал да не кажа че някой образи тук слагат много смешни цени било на коли било на части и чакат разни неразбиращи момчета да им се окачат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е казал,че като е форум трябва да се правят подараци макар аз да съм получавал такива но не просто от съфорумци а от ПРИЯТЕЛИ-съфорумци :) всеки сам си прави сметката какво и на каква цена продава и кой на каква цена купува.Ти като не ти е изгодно защо си го купил това гърне от тук а не от магазина???Никой никого не задължава тук да купува или да продава, има едни правила който просто трябва да се спазват и това е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с 50 поста наистина не е добре за новодошлия,какъвто съм и аз,но всеки дом си има правила и за да те подслони трябва да ги спазваш!А ако човек бърза да се включи в КУПУВА/ПРОДАВА има интересни теми по които да изрази мнение и да натрупа нужния брой постове и за един-два дена!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....и да натрупа нужния брой постове и за един-два дена!

И като стане това нали знаеш кфо следва... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...