Jump to content
alpinab

Запитване за логото на клуба

Recommended Posts

Здравейте колеги, гледам по София , рядко де ама все пак съклубарски Хондички с логото на клуба обаче не на лепенка от познатите на всички ни а с една много деликатна лайсничка под номерата , такава лайсничка слагат дилърите на нови коли с цел реклама на представителствата си. Ако някой има идея от кой мога да си закупя 2-бройки ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Имаше, ама свършиха... и аз исках да си взема като си купих колата ама... нямах късмет. Виж сега ако някой иска да се раздели със своето. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се включвам. Ако има вариант да се намерят още две би било чудно :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам 2бр.дано да се намери някой добър човечец да ни помогне! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл , едно време е имала поръчка , която е била реализирана от колегата : kicko, той ми пусна лично и обясни, как са били свършили, ако иякой имал желание да се занимава , той може да осигури файла за изработка , т.е. някой от нас трябва да се ангажира , да се свърже с подходяща фирма за изработката им и т.н. после да пусне тема тук за да зарадва такива като мен......примерно....Аз бих се наел .... ще помоля колегата кико да ми пусне файла и ще задействам нещата, когато имам някаква информация от дадена фирма , като срокове за изработка и цени ще пусна допълнително информация. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такава приятелска фирма. Няма да е проблем да разпитам за цени на изработката, но задължително ми трябва файла. Ако някой го даде веднага мога да разбера подробности.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колеги драснете яко има яснота по въпроса :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз искам такова от доста време ама...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest alpinab
Отговорено (Редактирано)

Файла е при мен и мога да действам.

 

 

Имам следното питане към Устава на форума:

Мога ли да задействам нещата и да пусна поръчка на гореописаните табелчици , с цел, тези които искат да могат безпроблемно да се сдобият с нея

 

 

ИМАМ ИДЕЯ , на всяка една лентичка да се начислява по 1 лев ДОПЪЛНИТЕЛНО , който да отива в Касичката на Форума , който после да се използва примерно за благотворителност , развитие на клуба и прочие........

Редактирано от alpinab

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest guni

ИМАМ ИДЕЯ , на всяка една лентичка да се начислява по 1 лев ДОПЪЛНИТЕЛНО , който да отива в Касичката на Форума , който после да се използва примерно за благотворителност , развитие на клуба и прочие........

Добра идея!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука трябва да се изкаже тежката дума на господа модераторите:tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Предлагам някой да се заеме с организацията и събирането на парички за логото:huh:

Все още е прекалено рано да се говори за пари и събрането им.1. трябва да получа разрешение от устава на форума да даде карт бланш за действие. (все още нямам отговор).2. трябва да получа оферта от "N" на брой фирми за цени/количество/време за изработка.И чак евентулано след това може да се говори за разпространението им. Моля да не прибързваме, ако се стигне до изготвянето им, ще е масова поръчка и ще има достатъчно за желаещите.Благодаря. Редактирано от alpinab

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам някой да се заеме с организацията и събирането на парички за логото^_^

Все още е прекалено рано да се говори за пари и събрането им.1. трябва да получа разрешение от "мастерите" на този форум.2. трябва да получа оферта от "N" на брой фирми за цени/количество/време за изработка.И чак евентулано след това може да се говори за разпространението им. Моля да не прибързваме, ако се стигне до изготвянето им, ще е масова поръчка и ще има достатъчно за желаещите.Благодаря.
Действайте хора - с вас сме :huh:^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме за решение на модераторита..............аз също подкрепям с 2 ръце! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има някаква нужда от помощ-казвайте.И аз съм кандидат за тези лентички...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя в такава фирма във Варна тази или другата седмица трябва да приказвам с шефа да видим дали ще можем да ги изработим и цени ако може да ми каже :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен, искам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на клона. Още 2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз такивата... "лайснички" :rolleyes: .Плащам изгодно и помагам с каквото кажете :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поне да имаше модераторско мнение ако не друго........ :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

И аз искам, но имам лек проблем. Предната регистрация ми е стандартна,ама задната ми е квадратна :cool: Ако въобще има шанс, поне една ще си взема :huh:А идеята за левче отгоре е много добра, подкрепям с две ръце!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oще 2..... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V for Vendetta

И аз! И аз, с 2 ръце (за 2 лентички :P ) В момента жужи е с такива с емблемата на Ауди (така ми я докараха :worthy: ) и ми бърка в здравето...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз не искам, с толкова колеги дето ще си вземат, все ще си намеря да си свия от някой :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи ако на някой му изчезне ще се знае кои е:P:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

пишете ме и мен +2

Редактирано от Honda_Fena

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имали някакъв поне 5% шанс тези ленти4ки да се напе4атат или само ще си пишим тук и напразно да се надяваме за това лого?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста време без модераторска намеса 1 мнение поне да дадат,все пак тва е някаква инициатива на някои колега,не трябва ли да се уважи поне да се погледне:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо бъркате ролята на модератора. Модератора е служител грижещ се за реда във форума. В тази си роля, той не може да ви дава или не разрешение да си напечатате стикери или каквото и да било извън форума. Разрешение има смисъл да се иска от притежателя на авторските права върху логото, ако има такъв.Аз като правех корелския файл за лентичките преди време, си зададох въпроса, кой ли е автора на дизайна на логото, и изхождайки от това че Виктор прави сайта и форума, предположих че е негово дело. Писах му ЛС с въпрос дали може да го ползвам. Не получих отговор. Реших да приема мълчанието за съгласие.Та, съвета ми е, като не поучавате отговор, значи всичко е ок.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колегата alpinab каза че ще се занимае с въпроса по взимането на оферти така че чакаме той да напише какво се случва по въпроса. Аз както по-горе бях казал имам познати фирми занимаващи се с такава дейност и мога да взема оферти ако се наложи.

Редактирано от guni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest alpinab
Отговорено (Редактирано)

И аз ще приема , че щом никой от явно изявените лица в форума не се изказал негативно по въпроса- всичко е ток и жица.Поставил съм въпроса до 2 фирми, очаквам отговор. Когато това се случи, ще постна незабавно.Моля колегите , да са търпеливи, и аз искам такива табели все пак нали си пуснах темата точно поради тази причина. Поздрави. :rolleyes:

Редактирано от alpinab

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега alpinab не искам да ти давам зор, но да питам има ли някакво развитие по въпроса? :oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой има ли снимка на тези лентички?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е прекрасна!Ако се осъществи,и аз бих искал двечки ;) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В по-горен пост бях казал че мога да проверя за цени, но друг колега каза че действа по въпроса. Ако няма развитие при него ми трябва файла с картинката за да проверяза цени

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В по-горен пост бях казал че мога да проверя за цени, но друг колега каза че действа по въпроса. Ако няма развитие при него ми трябва файла с картинката за да проверяза цени

И аз искам 2-ки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май и аз :) а някакво развитие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...