Jump to content
Guest Майната

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

Guest Майната

Паркинга на кафе "Егоист" срещу магазин "Гранд" на ул "Капитан Райчо".........май взе да ни отеснява и там вече и може да помислим за по-актуално място за сбирките! А и арендатора на паркинга постоянно набутва Митко да му плаща такси за всички нас и въпреки че е пич на място и дума не е казал, ми е неудобно да продължава това вечно и не е зле да помислим за алтернативи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кооперацията ще е сред 1-2г, има време до тогава, но си е гадно да набутваме Митака с 50-100лв всяка среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да....вече хората които са запалени по марката са страшно много (което е мн. готино ;) )!Не знам другаде как е ,но в Пловдив последната половин година имаше някакъв бум на хонди ;) ;) ...тъй,че ще ни трябва доста приличен паркинг.Майна,ако се наложи ще извадим по 2-3 лв ,да не набутваме Митака,но ще да обсъдим и някое ново актуално място за сбирките.Другата седмица сме на линия с братото( най-накрая ,тъй че +2 черни онди)ПП абе пловдивската група бая голяма ще се окаже бе :) :) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвайки се на прилива на много свежи колеги, колежки и фенове на марката, на тазмесечната среща трябва наистина сериозно да се обсъди въпроса за ново и по-голямо място, което да може да поеме разрастващото се семейство на Пловдивската ни фен група. На днешната среща вече се нахвърлиха едно-две предложения, по които може да се помисли, а и чакаме нови такива! :blink: Айде до 06.04.2008г НЕДЕЛЯ от 13ч!!! Часът и мястото са ясни! Колкото повече, толкова повече. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съммммммммммм :blink::punk::cool: И ако няма лепенки тоя път ще буйствам :cool:;):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мен ще ме има тоя път :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТО да няма лепенки и ще се застрелям......искам и аз лепенки макар и само за PC-то ми.....нали сме луди Хондьовци и Хондаджийки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще гледам да съм на линия! колеги какво ще кажете следващия път(може още този ако имате желание), да се съберем пред централния вход на стадион Пловдив!? там е доста широко, а кафе има на автомивката...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми е за първи път и съм малко притеснен, но ми се иска да дойда, да се запознаем... хапване, пийване ... :bow:П.П. Май ще съм с кола дотогава :) Дай Боже :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще съм on line :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xedos_1983, няма да се плашиш, и на мен ми беше за първи път ама се радвам че отидох :bow: вече мисля да ставам редовен. м/у другото имам предложение - всички дето сме от кичука да се съберем някъде и да ходим заедно. даже и да няма много желаещи, две-три коли да се съберем, пак ще е нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xedos_1983, няма да се плашиш, и на мен ми беше за първи път ама се радвам че отидох :) вече мисля да ставам редовен. м/у другото имам предложение - всички дето сме от кичука да се съберем някъде и да ходим заедно. даже и да няма много желаещи, две-три коли да се съберем, пак ще е нещо :)

Готин то лошо няма ама аз съм на бачкане в неделя и по някое време ше мина да ви видя и ако не ме досрами ще се представя даже. Ти къде живееш в кичука? Аз съм до затвора :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите, хич да не ви пука - идвате, казвате " аз съм еди си кой..." и се залепяте към групата!!! Помнете, че за всички ни е имало "първи път" ;) ......и не ни е срам като женита да си го признаваме :lol: Моя например беше преди 5г (то преди това никой още нямаше сефте тука де и групово се сефтосахме на един старогъзорски паркинг).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите, хич да не ви пука - идвате, казвате " аз съм еди си кой..." и се залепяте към групата:lol: Помнете, че за всички ни е имало "първи път" ;) ......и не ни е срам като женита да си го признаваме ;) Моя например беше преди 5г (то преди това никой още нямаше сефте тука де и групово се сефтосахме на един старогъзорски паркинг).

Мерси за топлите думи ! Тогава живот и здраве ме пишете и мен - ще ме познаете ( евентуално ) по колата с обратен волан : Английски Accord CG8 май се водеше ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един от Кичука чака......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamo
Отговорено (Редактирано)

А някой от коматево ;) ;) ;):lol:;) ;) ;) ;) Май съм самотния ВЛЪК ;)Издирвам човека който е правел лепенката на KU4E_DUX :) Просто и на мен ми е нужна червена, че не съм нито тъмно нито светло сив ;) Дано си признае кой е :P

Редактирано от jamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз с един зеленикъв прелюд 4-та ген се записвам за тая среща :lol:Има едно удобно уширение отстрани на Стадион Пловдив, преди там беше скейт рампа, сега незнам какво е. Мисля, че могат да се съберат доста коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там за където говориш беше срещата в събота.Много тъмно там :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Издирвам човека който е правел лепенката на KU4E_DUX :lol: Просто и на мен ми е нужна червена...

Involver - по-нагоре има негово мнение, пиши му

 

Има едно удобно уширение отстрани на Стадион Пловдив, преди там беше скейт рампа, сега незнам какво е. Мисля, че могат да се съберат доста коли.

това ще го обсъдим на Егоист-а в неделя, понеже и аз съм за там, но все пак нали трябва да има единодушие!?

 

Там за където говориш беше срещата в събота.Много тъмно там biggrin.gif

е те срещите са от 13ч Редактирано от element

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите, хич да не ви пука - идвате, казвате " аз съм еди си кой..." и се залепяте към групата!!! Помнете, че за всички ни е имало "първи път" :lol: ......и не ни е срам като женита да си го признаваме ;) Моя например беше преди 5г (то преди това никой още нямаше сефте тука де и групово се сефтосахме на един старогъзорски паркинг).

Абе Майна, мен първия път ми се изредиха ...15 пъти. Опс 15 човека ;) . Да взема да мина ..да се похваля и аз с новата придобивка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами вземи са домъкни пак със шкодата, та не мога и аз да та отърва тоя път.......... :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям идеята за Стадион Пловдив. Там е доста удобно, има си автомивка и кафене. Така ще си пием кафето на крак и ще се видим всички. Дори ще бъде добре още тази среща да направим там. Донесете лепенки, че кат се видим по улиците да се познаваме :) Бая народ станахме вече и трудно се помним :) Аз последната среща я изтървах, ама си имах наистина оправдателна причина - една съвсем малка фенка появила се миналата събота, чийто баща съм аз. Но тази среща ще се постарая да не изпусна ;) И отново - Стадион Пловдив е идеално място за нашите срещи :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vektor

Ако не се събираме както миналия път в 17-18часа и не дойдат общинари или други униформи да мрънкат,е супер мястото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И полседно какво остава, нека уточник със сигурност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 13:00 на паркинга на кафе "Егоист" срещу "GRAND" :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

...........Еуате пуовечеее :rolleyes::angel::devil::o:tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: май ниама да мога да дойда, нещо много тампончета ми се сабраха за смянар някои можели да каже кога ще е следващото събиране

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда!Само не ме оставяйте да скучая!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

И аз ще дойда!Само не ме оставяйте да скучая!

хммммм :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шо се умълчахте при появата на дама :ph34r: Аз се надявам никой да не скучае :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де да взема пак да се появя аз :);), гледам ще е интресно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest element

аре де, заповядай отново... хаймана :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еии като чета имам чуството ,че ако хондаджииките станат повече в клуба маи ще искате свяка вечер да се сабираме хахахаха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СЪГЛАСНА СЪМ С ТЕБ!НО ЗА ДА СТАНЕ НЕ ТРЯБВА ДА СИ ГОВОРИТЕ САМО ЗА ТУНИНГ И ДВИГАТЕЛИ!ТОВА Е МОЯ СЪВЕТ! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уахаха.......Само AERO-Шмиргел !!! а не бе човек умрях от смях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...