Jump to content
lubobaroto

ПОЗДРАВ НА ХОНДАДЖИИТЕ?

Recommended Posts

Пичове какво мислите да си измислиме някакъв поздрав.Та като се разминаваме да се поздравяваме.Нещо като това както се сигнализират за полицаи.Нека тези които измислят нещо да го споделят. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Обсъждали сме го това вече и тогава стигнахме до това да си пресветкваме с фарове ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Аз кадето видя хонда присветкам с фаровете пибиткам като се разминавам с хондата с широка усмивка и пускам аварийни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи като видя хонда да свети като коледна елха и вутре да ми се смеее някои като зелка.Значи на 100% си ти ;) Базикам се братле не се обиждаи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stancho

аз лично много се кефя като видя някой колега с хонда в нашето градче ама нз дали са от форума... виждал съм 2 много готини рекса на единия май пишеше хонда фенклуб отзад, черен с оборотомер на вратата.. ако е някой колега да си признае ;) че да му святкам секи път ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Аз кадето видя хонда присветкам с фаровете пибиткам като се разминавам с хондата с широка усмивка и пускам аварийни ;)

;) кефиш много......един такъв знак също върши работа --> ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам ;) тоя знак отдавна си го има и аз често си го използвам ;) даже като ходихме на море преди месец горе долу(черен прелюд и червен цвик) кам созопол някаде се разминахме с доста хонди и бяха едни свирки едни ламби едни чудеса,абе лудница.та си мисля че е важо уважението,пък който както иска да го показва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lubobaroto

4естно да ви кажа никои не светка никои не премига само се гледаме тъпо.Нека се измисли нещо наше и да си го знаеме поне тези от форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Ами те повечето хонди които виждаш по улиците не са от форума , така че ако на всички им мигаш и свиркаш има да се чудят к'во става :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Лично аз натискам съединителя и форсирам мощно. :rolleyes: Така като гледам всеки си поздравява както му дойде. Дайте да си измислим поздрав когато сме без колите и се видим по улиците. Нещо като поздравите на гангстерите. Сложно движение при ръкостискане наподобяващо борба, каране на трамвай, и меляне на пиперче. Би било готино. Примерно с RUST като се видим правим нещо като Гепи пет и чукни.Публикувано изображение

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Лично аз натискам съединителя и форсирам мощно. :rolleyes: Така като гледам всеки си поздравява както му дойде. Дайте да си измислим поздрав когато сме без колите и се видим по улиците. Нещо като поздравите на гангстерите. Сложно движение при ръкостискане наподобяващо борба, каране на трамвай, и меляне на пиперче. Би било готино. Примерно с RUST като се видим правим нещо като Гепи пет и чукни.[url=http://imageshack.us]Публикувано изображение[/url]

Kaкво ли ще стане на месечната ако пак се съберем като миналия път 50-ина човека поздравите ще свършат към 2-3ч сутринта :unsure::):P;)иначе е готино де не отричам и непознати да се поздравяваме по пътя и около ;) Редактирано от krasimir_01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз кадето видя хонда присветкам с фаровете пибиткам като се разминавам с хондата с широка усмивка и пускам аварийни :rolleyes:

;) кефиш много......един такъв знак също върши работа --> ;)
Мерси братле мног се кефя като жидя на някоя хонда лепенка на форума кине ми се сарцето то са троби то са сжетлини :unsure::):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обсъждали сме го това вече и тогава стигнахме до това да си пресветкваме с фарове ;)

;):P Така,така и аз правя..............Повечето ме гледат учудено,но поне 30%се кефят и отвръщат на поздрава... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GReddy

аз лично много се кефя като видя някой колега с хонда в нашето градче ама нз дали са от форума... виждал съм 2 много готини рекса на единия май пишеше хонда фенклуб отзад, черен с оборотомер на вратата.. ако е някой колега да си признае ;) че да му святкам секи път :P

Той си е Ямболия,не гледаи че номера му не е Ямболски.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе то яко да пресветкаме като се видиме ама ако някой не разбере за кво иди речи става въпрос си мисля,че 90% си мислят,че има куки малко по надолу ;) за това дайте да е друго да на бъркаме хорицата по пътя щото и задните коли също виждат пресветкването и тава кофти :P поне според мене...можеби габаритите е мн яко...а ако е през деня аварийните ми се вижда добра идея :P но и една усмивка с помахване с вдигнат палец върши работа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихи, аз пък понеже съм пешак, като видя позната Хонда /само позната, защото иначе ще ме помислят за ненормалник/ и си вадя ключовете от джоба, на които си имам ключодържателче - вече двама от форумното ни общество поздравих така и си ме разбраха :P Такаче.. като видите некъв младеж да ви размахва ключодържател на Хонда докато минавате на някой светофар - т'ва съм аз ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица комшийката ме поздрави много хубаво с малка гонка по цариградско, аварийни и широка усмивка, предлагам да го направим официален поздрав :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три изстрела с пистолет във въздуха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA

То си личи като се поздравяваме :) няма к'во да си говориме :) който разбира ще се сети...който е мърляч няма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest fozio

Аз мисля че ако сте противоположно двете хонди направо да се цункате челно така наъ добре ше се разбере е верно после ше има разходи по предницата ама пък ше се запознаете поне ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично много се кефя като видя някой колега с хонда в нашето градче ама нз дали са от форума... виждал съм 2 много готини рекса на единия май пишеше хонда фенклуб отзад, черен с оборотомер на вратата.. ако е някой колега да си признае :lol: че да му святкам секи път :lol:

Той си е Ямболия,не гледаи че номера му не е Ямболски.
Всички с рексове в Ямбол сме си сложили лепенки на клуба :DЧерния е на Дойчин, Оранжеро/Черния е моя , белия с лепенките е на Бенджи / ама той хвана паяжини от как си взе акорда :lol: / , има още един Жълт , който е на едно момче от Кабиле , но вече си живее в Ямбол :D Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове какво мислите да си измислиме някакъв поздрав.Та като се разминаваме да се поздравяваме.Нещо като това както се сигнализират за полицаи.Нека тези които измислят нещо да го споделят. :lol:

Ляв мигач или аварийни може да се пусне например :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз досега не съм имал случай да се размина с колега от форума или поне който осъзнава, че кара Хонда, а не просто кола.Винаги святкам, мигам, бибитки, скачане, ама все попадам на редови шофьори, които въобще не реагират адекватно на моите циркаджилъци :lol:Но както беше казано по-горе, ако е разбран човек, веднага ще разбере за какво го поздравяваш, независимо как го правиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не си спомням на кой руски филм беше,ама по-идиотски поздрав не се сещам:краката разтворени на широчината на раменете(пръстите сочат навънка),ръцете с длани напред и леко разтворени покраи тялото,всичко това бе позата,а самия поздрав се произнася с леко приклякане и изговаряне на словосъчетанието "КУ",клякаш+"КУ"клякаш+"КУ"........... :angry: :angry: :angry:;) ;) ;):angry::lol::angry::lol::angry:

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихи, аз пък понеже съм пешак, като видя позната Хонда /само позната, защото иначе ще ме помислят за ненормалник/ и си вадя ключовете от джоба, на които си имам ключодържателче - вече двама от форумното ни общество поздравих така и си ме разбраха ;) Такаче.. като видите некъв младеж да ви размахва ключодържател на Хонда докато минавате на някой светофар - т'ва съм аз :angry:

Това е много добра идея, много пъти съм се чудила как да покажа на хондаджии от клуба, че и аз съм оттам (когато съм пеш) и много се дразня, че не мога да им светна или бибитна :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням на кой руски филм беше,ама по-идиотски поздрав не се сещам:краката разтворени на широчината на раменете(пръстите сочат навънка),ръцете с длани напред и леко разтворени покраи тялото,всичко това бе позата,а самия поздрав се произнася с леко приклякане и изговаряне на словосъчетанието "КУ",клякаш+"КУ"клякаш+"КУ"........... :lol: :lol: :lol: :lol: ;):lol:;):lol::(:lol:;)

Да, а пък "КЮ" беше за псувня. И един с една цигулка играеше в неговия си филм.Казва се "КИН ДЗА ДЗА" и е две или три серииhttp://www.imdb.com/title/tt0091341/
:(;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сетих се!Какво ще кажете за "хипи поздрава,знакът на победа",двата пръста с форма на буква "V" ? :lol:

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням на кой руски филм беше,ама по-идиотски поздрав не се сещам:краката разтворени на широчината на раменете(пръстите сочат навънка),ръцете с длани напред и леко разтворени покраи тялото,всичко това бе позата,а самия поздрав се произнася с леко приклякане и изговаряне на словосъчетанието "КУ",клякаш+"КУ"клякаш+"КУ"........... :lol: :lol: :lol: :lol: ;):lol:;):lol::(:lol:;)

Да, а пък "КЮ" беше за псувня. И един с една цигулка играеше в неговия си филм.Казва се "КИН ДЗА ДЗА" и е две или три серииhttp://www.imdb.com/title/tt0091341/
Този филм беше голям хит навремето :( След този филм хората 4есто правеха поздрава ;) Премигването си е калси4ески поздрав. С аварийните има вероятност да се объркват колегите зад нас.В Асеновград се поздравявам само с двама колеги, с останалите само се гледаме тъпо без реакций ;), особено ако им премигна ме гледат още по тъпо ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest niksan_vn

аз когато подминавам някоя хонда първо поглеждам кои е зад волана , приценявам човека дали би ме помислил за ненормален и тогава свиркам или святкам. Е обикновенно се чудят какво са ми направили , но поне маи не ме мислят за луд. Имам и случаи когато и двамата се колебаем дали да свирнем , но се забелязваме че се зяпаме неотлъчно и се разминаваме с усмивки на лице... :lol: и това е удовлетворяващо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз при разминаване чуквам левия мигач веднъж (като намигване) , при изпреварване чуквам аварийките веднъж . Напоследък гледам доста хора карат Хонди без да знаят защо , тъй че койт разбрал - разбрал !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_ceci
Отговорено (Редактирано)

Сетих се!Какво ще кажете за "хипи поздрава,знакът на победа",двата пръста с форма на буква "V" ? :fun:

Супер яко.Аз съм навит за това най-вече.Може и с 1 мигване на левия мигач.Пийс Редактирано от dj_ceci

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:fun: знака на металистите е наи-подходящ според мен ,аз него използвам!получава се нещо като H на HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...