Jump to content
spas21

Фабрично централно+Аларма

Recommended Posts

Здравейте,имам оригинално централно заключване и монтирана допълнително аларма.И сега с оригиналното дистанционно заключвам, а с другото пускам алармата.Има ли вариант да се свържат и да се ползвва само оригималното дистанционно?Дори и тази аларма да се премахне и да се сложи друга.И за имобилайзера.Колата е купих само с един ключ, а се оказа, че патрона за запалване е сменен и с единствения ключ не мога да отключа вратите и багажника.Днес видях, че гривната на имоб. е с букса.Ако си намеря от друго цр-в гривна, ключове и ключалки за вратите и ги сменя.Да ли ще запали с другия ключ и гривна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ключът трябва да се обучи за да го разпознава компютъра, но не съм 100% сигурен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз като си сложих аларма майстора я върза директно към централното и сега дистанционното на алармата отключва/заключва вратите и пуска алармата. Направо и ти така направи. За ключалките иди на ключар да ти пренареди патроните според ключа който имаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих при ключар и неговата машина за прочитане на чипа на ключа не можа да познае моя ключ и каза, че не може да ми извади дубликат.А си намерих друго дистанционно за централно/оригинално/.Дали може да се програмира за моята кола?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих при ключар и неговата машина за прочитане на чипа на ключа не можа да познае моя ключ и каза, че не може да ми извади дубликат.А си намерих друго дистанционно за централно/оригинално/.Дали може да се програмира за моята кола?

здр колега погледни това.надявам се да ти помогне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато аз си правих втори ключ ключаря не можа да се свърже с колата, по начина който даваха по книгите му. В един момент дори стигнахме до там да няма проблем с буксата или с компа на колата, но ключаря се оказа хондаджия, извади лаптопа и се свърза с компа на колата. След това започна да опитва един по един всички варианти от машинката за обучаване и бинго изгради връзка, направи ключ и го обучи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато аз си правих втори ключ ключаря не можа да се свърже с колата, по начина който даваха по книгите му. В един момент дори стигнахме до там да няма проблем с буксата или с компа на колата, но ключаря се оказа хондаджия, извади лаптопа и се свърза с компа на колата. След това започна да опитва един по един всички варианти от машинката за обучаване и бинго изгради връзка, направи ключ и го обучи.

Колега, пусни 1 съобщение за контакт на алармаджията10Х

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да ви попитам нещо. На моята джипка (RD1) си имам оригиналното дистанционно и си му работят всички функции, но също така имам и някаква аларма в коша (незнам дали е оригинална или не) която май не е вързана. Някой да знае дали си има попринцип колата аларма или е слагана допълнително и също така дали става да се върже с дистанционното?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагана е допълнително.Отиди да я види алармаджия, и да прецени дали е годна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, пусни 1 съобщение за контакт на алармаджията10Х

0887574144 Люси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Второто дистанционно можеш да си го обучиш и сам като цъкаш контактния ключ и дистанционните. Някъде из форума имаше инфо

Но е по същия начин както е по горе във видеото.

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...