Jump to content
darius

Honda фестивал в Експоцентър

Recommended Posts

3 дневен Хонда фестивал е Експо центъра давайте мощно и задружно посещение!Инфо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я колко готино и със свободен вход. Пък и томбола днес. Хайде де. Кога?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я колко готино и със свободен вход. Пък и томбола днес. Хайде де. Кога?

Да си направим Хонда среща в събота следобед :angry: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я колко готино и със свободен вход. Пък и томбола днес. Хайде де. Кога?

Да си направим Хонда среща в събота следобед :angry: !
Аз ще правя ревизия,но ако е към 17-18:00 ще дойда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе я кажете ако идвам от центъра по Цариградско, къде е най-удобно да обърна и да "вляза" към експо центъра?На светофара към практикер/Омбре2? И дали е безплатен паркинга :angry: ? Утре ще играя шах в експото и след като матирам Кирил Георгиев ще се разходя до 2ри павилион :blink:

Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най добре ми се вижда ако минеш под моста на Горубляне. Отбиваш за Горубляне, правиш обратен под моста и излизаш пак на Цариградско. Експо центъра ще се падне след 150 метра горе долу в дясно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това е единствения начин според мен. На горубляне въриш, излизаш пак на Цариградско от другата страна и веднага в локалното и си на паркинга на Експото и си търсиш да паркираш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ли е това??? В момента върви някакво изложние за транспорт и логистика в Експо центъра. Вчера бях там и утре свършвало.

Редактирано от Concerto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив,движейки се по Цариградско посока Горубляне и т.н..след "Метро" и преди "Омв" правиш десен все едно отиваш към автокъщите в Горубляне,и след това долу веднага въртиш ляво,минаваш под моста(все едно за Тойота)излизаш пак на Цариградско караш 200-300 метра и си там :angry: И аз утре мисля да мина по някое време,дано се засечеме с някои колега :blink:

Редактирано от Dilqn_Mitev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа сори колеги,не съм прочел правилно...аз разбрах че мислите че само обратен на Практикер става

Редактирано от Dilqn_Mitev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми давайте да идем,до утре се ще изчистят автомагистрала ТРАКИЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вход свободен, но май се ходи с едни червени телончета формат А3, които служат като пропуски. Аз имам 1 такова (намерих го вчера в офиса :) ) и в него има талон за томболата. Мисля да прескоча и да надникна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е от къде ги тези талончета? Пък и А3, то си е малко чаршавче. :D Как да си намерим? Didko малко повече инфо може ли? :)

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да отскочим след месечната.Има ли навити? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффф А3 пък аз :) А5 имам предвид :D

 

Ето как изглежда брошурата:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това което ми беше интересно - Инсайт идва след около месец, а за Сити засега няма добри новини :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе друго си е , кат седнеш да почустваш LEGEND-а ....... :D:offtopic::) пффф напълни ми душицата :) един LEGEND и новия CBR 1000RR и си най-големото "ДУПЕ" :D Определено разбрах днес защо съм толкова голяма СЕКТА :offtopic::D:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се впечатлих сутринта от една възрастна жена - 10 минути попълваше карти за томболата и пускаше ли пускаше в кутията :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ми то не е толкова странно. Отишли са цялото семейство хондаджии. Другите са дръпнали напред, а бабата е останала да попълва талоните. :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да е странно най-много се впечатлих от FR-V-то....Като стана татко ще си купя едно такова :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яка проява ;) Евала на Бултрако....най-накрая ;) Карах Сивик 1.8 ръ4на кутия,Црв дизел ръ4на и Црв бензин автомат.Но най-доброто беше Акорда 2.0 бензин,автоматик ,типтроник.Невероятна кола,влюбен съм :dunno::dunno::P Просто нямам думи,жестока машина.Скоро и снимки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете сега късно ли е да ходим до Експото..?Сега виждам... до колк часа ще е??? Ако някой знае да казва!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих вчера към 14 и беше празно , нямаше много хора.Страшни колици - Акорда и Ледженда.Беше ми интересно да видя фейслифта на Сивика и честно казано съм малко разочарован.Новия текстил на седалките е грозен (като най-базовия на Пасат или голф), а новата пластмаса на таблото също е направо ужасна,моята макар и да се драска ужасно е прекрасна в сравнение с това.От Тайп С имаше кола от преди фейслифта, а доколкото разбрах най-много промени има именно в него.http://www.civinfo.com/forum/2009-civic/20...-road-test.htmlНадявах се , че ще има от новия Бял CW Тype R с LSD (колеги от Англия много го хвалят) ама уви нямаше даже и от нормалния модел.Хората го обсъждаха фейслифта на TYPE R преди 3 месеца , а вече има в англия и европа 40-50 по пътищата.Все пак Бултрако заслужават похвала , защото това е все пак по-добре от нищо.

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а още снимки?не успяхме да отидем...поне да видим какво сте видели вие... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз останах очарован от Акорд 2.4 200кс. Въпреки че винаги си мислих за акорда като автомобил за олегнали хора, този Акорд ми допадна страшно много! Окачването е типично за хонда, спортно-елегантно. Седи на пътя като залепен и въпреки килограмите е много стабилен по завоите и резки маневри, двигателя е приятно динамичен да не говорим за многото екстри и глезотии които имаше. Ако някога си взимам семейна кола, това ще е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние бяхме с много натоварена програма и петъка, и през уикенда... и успяхме да се класираме едва в неделя вечер на изложението. Хванахме последния влак, включително тегленето на томболата... че отгоре на всичко и поканиха "Малкото АААААААААА" да изтегли печелившите :cool:... Дано е успял да изтегли някой колега от форума!

 

Иначе Хондите пълнеха окото - нови, лъскави... маторите също... Затвърдих мнението си, че Акорд-ът е моя модел. Разбрах, че тоз големия матор бил първия в света матор с... въздушна възглавница!! ;)... на мен това малко ми прозвуча като "костюм за баня", ама сигурно "го е измислил японеца" ;).

 

За мен видяното и пробваното на сухо си струваше разходката дотам (искаше ми се и тест драйв да напрява, но нямаше кога). Ей на този линк може да се разгледат снимките, коит понаправихме...

Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох на батко акордчетооо! Много як бее!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихии, ние с Wavemastaa отидохме до там преди месечната. След 2 чАса киснене в автомобилите и подробното им разглеждане от-до, направили вече собствени оценки на багажник, вътрешно пространство, качество на материалите и всичко, което можехме да се сетим, решихме да попитаме какво става с тоя тест. Та ни казаха, че трябва да си минимум 25 годишен и с минимум 3 години стаж като шофьор. Малко се разочаровахме, но въпреки това попълнихме декларациите и ги предадохме. Решихме, че ще е най-добре да се задоволим с най-малкия участник в теста, а именно с Jazz-а, защото него го карат най-малко, а ние така и така нямахме право. И там ударихме късме - не ни питаха за годините и напрвихме всеки по едно кръгче. На мен много ми хареса колицата, много добре вози. :crazy: След това се опитахме за Сивик, но за жалост там ни питаха за годинките. Как да е, казаха ни, че можем да си направим тест драйв всеки ден на Бъкстоун, такаче... там ще ходим да пробваме я сивиче, я акордче. Шоуто беше добро, достатъчно автомобили имаше, добре си прекарах насаме с тях. :cold: Дай Боже повече такива изяви от страна на Бултрако.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шоуто беше добро, достатъчно автомобили имаше, добре си прекарах насаме с тях. ;) Дай Боже повече такива изяви от страна на Бултрако.

И ..хамерикански цени, ако направят ще са номер едно!Мечти......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тествах CR-V автоматик. Следваща хонда май ще е такава ... Изобщо не вози като джипка. А за автоматик си мечтая от доста време вече за задръстванията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...