Jump to content
Pwn By Vayne

Стената на глупоста

Recommended Posts

Не сменен шарнир навреме

 

 

8781946v.jpg8781947p.jpg8781949I.jpg

 

 

Това се случи вчера, за късмет на 500-600 метра от нас и то със ниска скорост ( няма и 20км) изкокнал долен шарнир. Утре колата ще бъде закарана на сервиз, за късмет и за моя глупост сервиза се намира на няма и 100 метра от дома на същата улица има магазин за авточасти в които познавам човека. та така които оставя работа все за после така се случва , поне си научих урока за напред и както е станало добре че това е малкия дявол :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като купувах моя Акорд, бившият му собственик ми каза да не чакам нещо да се счупи, а ако знам, че има нещо за правене, да го правя. Това се отнася и за всяка друга кола де. Сега нагледно виждаме последствия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много е коварно късането на долен шарнир. При разбиване на горен иди дойди може да се движиш (макар, че е безумие), но с долния шега не бива. В ютуб е пълно с клипове с подобни случки със скъсани долни шарнири, ти даже малко си се разминал (обикновено колелото се къса тотално и мачка не само калник, ами и врата). Миналата година човек от Враца почина на място в едно crv след късане на долен шарнир...

 

 

Мислете. Че почти всики караме кочини последен сезон и времето и парите все не стигат, но с някои неща шега не бива.

Редактирано от ADH-Honda
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм също съм постигал такъв резултат , но при мен беше незавита добре гайка и отскубна резбата + шплента :) и просто се извади . Но колата беше Интегра DC2 и дебелата щанга си оказа влиянието :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е на ремонт гледам да си взема някой по маркови шарнири ама по тези пътища колко ще издържат е друг въпрос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм слагал TRW, по спомен е към 50лв бройката (цена без отстъпка, от тех-ко), за 2 години е ОК още. Пробвай с тия.

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ожулих леко Джазза с Акорда, а беше след боя Акорда :( ами така е, човек като действа импулсивно...жената е виновна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смях през сълзи, ама в гаража (преден десен ъгъл) дълго време стоя 1 стар маслен радиатор. Много тежеше пущината и не ми се мъкнеше до мазето. Естественно един ден жулнах калника в него. Казах си че трябва да внимавам, но махнах радиатора чак след като жулнах калника повторно в него след година и на оправена вече щета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...