Jump to content
BoYko

Инжектори Навахо

Recommended Posts

Здравейте,колеги.

Скоро ми монтираха газов инжекцион Енерджи реформ с инжектори Рейл Навахо на колата ми Акорд 2.0i 16v 155к.с.2007г.

Молбата ми е може ли да получа информация за тези инжектори,как се представят,пробег,обслужване и дали ще остана доволен.

Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормална инжекторна рейка построена на базата Хоризон.Би трябвало да издържат 50к километра.ГИ като марка не съм го чувал,но щом е за енергийна реформа...трябва Герб да питаш :).

 

Edit:Поправка малко ,че ми стана интересно.Компанията е тайванска ,създадена в края на 2012.Тепърва се развиват и след 4-5 години ще знаем как са от твоя опит.Смутен съм малко ,че ситемата им е 2-ро поколение,но може да са сбъркали в упътването си...

Редактирано от Markony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не изглежда като на тайванският сайт, когато имам време ще кача снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам каква е компанията, но в почти всички автомобилни форуми има по някой, който си е сложил, ще слага, препоръчали му, комшията му имал тази марка ГИ-та и то сравнително на скоро. Чак иновативна била и с по-нисък разход.

 

Лошо няма де, рекламата си е реклама, но аз лично си мисля, че някой си е поръчал електроники от АЕБ и си е залепил името на фирмата.

Редактирано от jijane

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих се съгласил с последното мнение, но АЕВ не са това, което бяха.По повод на инжекторите мога да кажа, че всичко зависи не само от инжекторите , но и от изискванията на автомобила,т.е. най-сложната кола може да върви и да пее с най-нискокачествените турски ментета.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...