Jump to content
rim

ремонт ръчна скоростна кутия

Recommended Posts

Здравейте колеги! Трябва да ремонтирам скоростната кутия на моето ЦРВ.Знаете ли читав майстор на ръчни скоростни кутии във Варна .Трябва да се сменят лагерите на първичният вал .Благодаря за вниманието!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Myamoto  от Варна търси,има регистрация във форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип колегата ми прави ремонт на двигателя и ми сменя съединителя но цената която ми иска само за труда ми се вижда малко висока затова търся друг майстор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сега спестиш 50лв. не се знае след месец колко ще дадеш.Човека си знае работата и щом ти е казал цена значи толкова струва.Но все пак избора е твой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за разлика от 150 лева спрямо другаде където питах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че каква е тая разлика от 150лв!На мен нашия майстор в Добрич по кутийте ми взе 100лв за сваляне-качане на кутията и 120лв за ремонтa -смяна лагери ,500 кинта ми стъпи някъде цялата работа .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска ми само за труд 350 лв.Аз толкова платих за ремонт на двигателя .Двата лагера и семерингата са ми 265лв.от представителството на Хонда във Варна.Колега borko 30 доволен ли си от майстора за скоростни кутии в Добрич ако не намеря майстор във Варна съм склонен да отида в Добрич за ремонт .Благодаря за вниманието!

Редактирано от rim

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря !Темата е за триене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти пиша ли номера на майстора по кутийте в Добрич на лични ?Добре работи човека -не съм чул да има недоволни от него ,аз също съм доволен от ремонта .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пратил съм ти номера му на лични ,както пожела .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като оправите кутията да пишеш !Този е опасен -прави автоматични и всякакви кутии -всички при него си носят кутиите от целия окръг,мие ги вътре с нещо преди монтажа -моята я видях лъсната като нова от завода .Забравих да ти кажа -няма да му се репчиш ,че бързо пали и може да те изгони ,корав пичага е .Няма да го ядосваш и кутията ще ти а направи перфектно .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...