Jump to content
Божката

Обслужване CR-V 98г. автоматик!?

Recommended Posts

Гршка в заглавието CR-V не мога да го поправя :shy:

Четох, четох и се оплетох :/
Освен:
Масло двигател
Масло автоматика
Масло диференциал
Ремаци
Ролки
Антифриз
Проверка и напасване на клапани
Какво друго да сменя?
Моля някой да каже и какво точно като марка и модел да сложа от изброените консумативи!?

Редактирано от Божката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля ви за отговор! :blush:

Преди малко ходих до ФОБУС които уж били официален сервиз на Хонда и за...

Ремъци, ролки,водна помпа, масла-дв*диф*скор.кут, ми обявиха около 1000лв.  :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тука във форума най-препоръчваните сервизи са ОМБРЕ Хонда и Юби Ко. Има теми във форума с адреси и телефони. Но, те са в София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не им давай да ти напасват клапаните а само да ги регулират инак сметката ще скочи още. :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля ви за отговор! :blush:

Преди малко ходих до ФОБУС които уж били официален сервиз на Хонда и за...

Ремъци, ролки,водна помпа, масла-дв*диф*скор.кут, ми обявиха около 1000лв.  :confused:

Еми така е , много бързо искат и кола и вила :) Ти в Бутрако по тънко щи легне е бати :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ориенторовъчно:

Дв. масло 3,8 л (4 л)х15лв

Диф. масло 1л х 30лв

Масло ск. к. 1,7 (2 л)х20лв ...май

Ремъци 1 ангранаж и 3 външни 100лв

ролка 40

в. помпа 70

реглаж клапани от 20 до 60 лw

То бива бива аматова да не е ... бмв... примерно Дееба, аман...спирам до тук

Обади се на policemen/Пешо

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За автомата тряа 3 литра по над 30 кинта,отделно тряа се напрай три пъти опресняването...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калинтри  малко е погрешил цифрите ако цитира Хондовски, щото те тея ако се водят представители на Хонда те пердашат по цени на Хонда, та масло двигател х 30лв литъра, масло диф 30, ремъка не знам колко е но едва ли е под 150, ролката сигурно и тя, а помпата е маика си и баща си най верояно поне 250 лева, та нищо чудно цената да удари 1000 лева, масло за автоматика 30 лева литъра ама бонго не знам в кои учебник го е чел че се опреснява 3 пъти сигурно  е 3 пъти за щастие не за друго, но пълно щастие няма , ако се направи с машина да се изсмуче почти всичкото ок, инак опресняваш веднъж и караш, след извесно време да кажем 5 -10х.км може да опресниш пак и толкова с робуването :) Смени сервиза, купи си нормални части :) обаче оригинално масло за дифа и за скоростите другото може да е афтърмаркет и ще спестиш едни 500 лева с които може да направиш един банкет в къщи няколко пъти :)

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бонго бая мануали и чужди форуми изчете, включая и в нашия а и в Бултрако са категорични, че опресняването е на три пъти през 1000 км...Това не значи, че и аз съм го свършил.Взех от Бултрако 3 кила по 36 кинта, източих 3 и ги долях...При Црв няма вариант да се дръпне всичко с машина...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...