Jump to content
moondevil

Crv 2014 гуми

Recommended Posts

Здравейте колеги. Карам црв 2014 дизел. В момента съм с летни Michelin 225/60/18 предстои ми купуване на зимни, моля колеги с такъв автомобил да ме посъветват. В момента съм се насочил към michelin.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли значение кой мишелин, шарка? Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей аз съм с 

MICHELIN LATITUDE ALPIN LA2 225/60R18 ,

честно казано съм доволен, не намирам разлика в шума с летните , държат се добре на сняг и сухо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти нека и други колеги да споделят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, да си мислил за всесезонни? Аз съм с Pirelli Scorpion STR на CRV 2 генерация, така я взех и съм доволен - на сняг, мокро, разход, шум.

Като ги изтрия тея мисля да пробвам Nokian Weatherproof. Като цяло не съм фен на идеята монтаж/демонтаж на гуми 2 пъти годишно, освен ако нямам допълнителен комплект джанти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това за монтажа и демонтажа не е добре нямам втори комплект джанти но летните ми мишлени са чистак нови а и държа зимата да съм със зимни гуми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две зими /от как съм с ЦР-В-то/ карам с GOODYEAR ULTRA GRIP+SUV MS

Препоръча ми ги приятел от Смолян. Добре се държат на сняг /макар да е нямало много в района на Пловдив тези зими/, както и на мокро. Аз не карам агресивно и не мога да дам мнение при екстремни ситуации как са.

Като разход обаче са поне 0.5 - 0.8 л/100 повече от колкото летните ми / Континентал /.

Ползвам ги на втори комплект джанти, за да не се разправям всеки път с монтаж/демонтаж на гумите, а и повече се запазват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си поръчах Michelin Alpin LA2  18' ки , благодаря на всички отзовали се :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за да не пускам нова тема ще попитам в тази накой ползва ли добавки за дизел, и има ли смисъл от тях?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за да не пускам нова тема ще попитам в тази накой ползва ли добавки за дизел, и има ли смисъл от тях?

Аз ползвам.Да има смисъл и разлика поне за мен.Но зависи и кой добавки ще ползваш.По подробно ако те интересува пиши на лично да не омазваме тук темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...