Jump to content
nekakvolice

Как да си залепя емблемата

Recommended Posts

Здравейт . Падна ми задната емблема и ви питам как да я залепя? От тези червените е - червения фон си стои само Н-то е паднало. Пребоядисах червеното и сега се чудя с какво лепило да закрепя Н-то? Със секундно лепило издържливо ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от В.Търново беше използвал Поксипол и останал доволен. Със секундно не съм убеден, че след време няма да се отчупи отново...Мисля си, че трябва да е лепило, което не се втърдява като бетон, а някакво по-еластично...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почисти добре с обезмаслител и много фино с поксипол, това нещо е бетон, няма да мръдне. Секундното лепило старее.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силикон за стъкла,от тия с който лепят аквариумите,лепи доста здраво и е леко еластичен .Секундните лепила са крехки и незнам колко ще издържат на студа и жегата.А поксипола и секундните лепила не хващат много добре за някой бой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, споделям крайния резултат, плюс бонус съвет :D
Какво мислите - като за толкова ниско-бюджетен ремонт, как ви се струва? :)

 

i1uETB1.jpg

 

3Q2FRy0.jpg

 

Zm535Zt.jpg

 

Предполагам всички с толкова стара Honda са в моето положение чистачките им да се лющят отвратително грозно... С корисилин и малко по-груб парцал (хавлиен, или просто някой една идея по-грапав) я изтрих и за половин час стана така, което смятам, че добре контрастира на другите части на колата и е гот.

9XhojPM.jpg

Редактирано от nekakvolice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, с какво я залепи тази емблема, че не разбрах?

 

Ами всъщност т.к. бях притиснат откъм време в единствения ми свободен ден реших да действам както аз си знам... Залепих я със секундно лепило и се надявам, че ако не изкара доживот, то поне 2-3 години още, колкото се надявам да карам Хондето ще се задържи. И да не се - една шкурка го маха набързо това лепило и не е проблем - щом не е директно в/у боята... Какво мислиш все пак :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...