Jump to content
niko0777

Смяна на ангренажен ремък

Recommended Posts

Здравейте колеги,човека от който купих хонда-та твърди,че ангренажния ремък и ролките са сменени преди 25000 км.Склонен съм да му вярвам,след колко общо км. трябва да ги сменям?Моля дайте ми препоръки за марка и ориентировъчна цена!Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако кажеш и какъв модел е Акорда,може някой да ти каже нещо.По-добре бъди склонен да не му вярваш,за твое собствено успокоение ги смени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяна на ангренажен ремък

Хонда Акорд 2.0 ТДИ 1998 г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,човека от който купих хонда-та твърди,че ангренажния ремък и ролките са сменени преди 25000 км.Склонен съм да му вярвам,след колко общо км. трябва да ги сменям?Моля дайте ми препоръки за марка и ориентировъчна цена!Благодаря предварително

Оригиналния ремък се сменя на 70 000 км., на афтърмаркетите им дават пробег 60 к. или 5 години, което настъпи първо .

Като марки, наблягай на Гейтс и Континентал при ремъците и на ИНА и СКФ при ролките .

Ориентировъчна цена 300-350 лв. са двата ремъка и трите ролки по горе изброените марки .

Сменяй ги навреме тези неща и не слушай  такива американски "специалисти" като джапито,   той даже дизел не е виждал в америка, не знам от кой ръкав го измъкна този двоен пробег дето ти е писал . :D

Дизела няма  дълбоки горивни камери в главата, нито  вкопани канали в буталата против удряне на клапани при късане на ремъка и не дай си боже ако се случи, всичко става на миш- маш вътре в мотора .

Ремонта после ляга многократно по скъп от самите консумативи .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...