Jump to content
civik6

Няма палене Civic 6та ген. 97 година 1.4 i

Recommended Posts

Колеги патувах към провинцията загасих колата и сега няма палене.Тръгва да върти чува се едно чукане и до там..помощ моля

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бутни и пални!

Стартерчето трябва да се погледне и оправи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

опитай да и дадеш ток с кабели от друг автомобил, ако не стане опитай, както ти е писал колегата по горе бутни я да запали. В първия случай акумулатор във втория стартер.

 

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги патувах към провинцията загасих колата и сега няма палене.Тръгва да върти чува се едно чукане и до там..помощ моля

При мен беше същото, нов акумулатор и всичко е 6...прекъснала клетка...в движение без симптоми...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква марка беше акумулатора?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги патувах към провинцията загасих колата и сега няма палене.Тръгва да върти чува се едно чукане и до там..помощ моля

 

 

Колеги патувах към провинцията загасих колата и сега няма палене.Тръгва да върти чува се едно чукане и до там..помощ моля

При мен беше същото, нов акумулатор и всичко е 6...прекъснала клетка...в движение без симптоми...

 

Точно преди 1 или 2 седмици. Същото нещо се получи и при мен ,върти здраво ,но се чува само почукване от стартера. Оказа се ,че моят ,който е само на 2 години(варта), имаше не повече от 4 или 5 волта заряд в него е сдал багажа. Смяна с нов и нямам грижи..... :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...