Jump to content
Guest denis

Летни гуми

Recommended Posts

Guest denis

Здравеите колеги, някой може ли да ми препоръча място от, което си е купувал гуми втора употреба и е останал доволен. Знам, 4е 6те кажете нови (вече изчетох темите ), но трябва да се извадят повечко пати накуп. По принцип размера който търся е 195/50/15. Мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз тая операция докато я правих я правих така :ph34r: : хукваш към и отвъд люлин (това за софия) и почваш да търсиш Гумите ,но първо трябва да имаш идея какво търсиш и колко горе-долу му е стандартния грайфер и пипаш и таркаляш гумите дето ти ги показват докато не намериш нужната бройка идеални :plane: ама на конкретно място няма да стане според мен , цаката му е да имаш половин ден и резервоар бензин , което поизравнява цената с тая на новите гуми ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз тая операция докато я правих я правих така :( : хукваш към и отвъд люлин (това за софия) и почваш да търсиш Гумите ,но първо трябва да имаш идея какво търсиш и колко горе-долу му е стандартния грайфер и пипаш и таркаляш гумите дето ти ги показват докато не намериш нужната бройка идеални :) ама на конкретно място няма да стане според мен , цаката му е да имаш половин ден и резервоар бензин , което поизравнява цената с тая на новите гуми ...

Мерси колега, искрено се надявам докато се затопли да съм събрал пари за нови

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги, някой може ли да ми препоръча място от, което си е купувал гуми втора употреба и е останал доволен. Знам, 4е 6те кажете нови (вече изчетох темите ), но трябва да се извадят повечко пати накуп. По принцип размера който търся е 195/50/15. Мерси предварително.

Maxis MA-Z1 много добра гума на цена чисто нова 98 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и в Маргел-а продават нови марка Тифон.доста добри отзиви имам от хора закупили такива.цените им са добри-провери ги поне с обаждане по телефона.или си вземи 2 нови пон,пък другите 2 може и да са стари....кофти е така ама поне 2 нови отпред ако й сложиш няма да е лошо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм купувал лично, но мои колеги от работата са ми препоръчвали едно магазинче за регенерати и втора ръка, на ъгъла на Г.Делчев и Дойран, посока ц.Борис 3-и

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tiholov

На Богров има много и качествени гуми от Германия ги карат (1-2 пъти на седмица) и доста бързо свършват за това ако имаш време разходи се до там и разгледай, ако не си харесаш питай кога ще докарват и отивай на деня или на другата сутрин.Успех :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА ама са регенерат макар и итлиански поне така твърди продавача имат много добър вид но не съм карал такива а и цената е почти колкото да си купиш нови моите чисто нови някакви корейски миналата година ги взех за 65лв бройката а ргенерата ти е 45лв на бройка и не съм имал проблем с новите гуми така че зависи от финансовото ти състояние и преценка

:D просто 2-ма колеги ми казаха че са купували оттам и са доволни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регенерат е опасно!!!Виждъл съм на магистралата на едно пежо 306 как със скорост около 90км му се разхвърча регенерата и едвам спря.Колкото и да ви хвалят собствената стока с цел продажба и печалба ,ви съветвам да не карате с регенерат ,който само изглежда добре ,но крие много опасности! А и новите гуми си изкарват парите,просто се дават накуп това е.Нови гуми карат 3 дори 4 години,при нормално каране и средно навъртяни километри за този период.През този съшия период, колко втора употреба ще заминат и в крайна сметка ще си карате със стари гуми :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Богров има много и качествени гуми от Германия ги карат (1-2 пъти на седмица) и доста бързо свършват за това ако имаш време разходи се до там и разгледай, ако не си харесаш питай кога ще докарват и отивай на деня или на другата сутрин.

Успех :)

 

а е приятел дай точен адрес на това място аз също трябва ги сменям мойте и ми се иска някоя качествена гума макар и втора употреба

Редактирано от ManUniteD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе наи ок си е с нови гуми. или поне схемата по 2 да се взимат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-добрите оферти за гуми 2ра ръка ще намериш в нета ... ако се разтърсиш по автомобилните форуми ... :)например ...http://www.vwclub-bg.org/forum/viewtopic.p...p;highlight=195

Редактирано от komsho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичките ми познати, които купуват гуми 2ра ръка го правят в Богров и са доволни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай дисагрий за тоя маршрут.Щом се спуснеш през участъка, където почти винаги дебнат ченгетата с радара завиваш в първата възможна в ляво и пак в ляво.След 300м си пред гумаджийницата. Пада се от ляво. Не работи само в неделя.

а е приятел дай точен адрес на това място аз също трябва ги сменям мойте и ми се иска някоя качествена гума макар и втора употребаКараш по магистралата в посока Богоров (мисля че беше Горни Богоров там дето са гумите) и след като стигнеш отбивката за гара Яна се качваш там по естакадата за гара Яна и все едно правиш обратен завой и хващаш пак по Ботевградското в посока София. То там си е еднопосочно през Богоров минава пътя и там дето са гумите пътя става малко по широк и гледаш от лявата страна мисля че бяха някви сини врати. Абе що го видиш по принцип има постоянно коли там и има гуми отвънка, няма как да го пропуснеш. И аз скоро ще трябва да хода натам. По принцип от там си пазарувам гуми и съм останал доволен. Цените са около 45-50лв. за 15" с доста живот в тях. Иначе за 13" преди бяха от 35-40 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Караш по магистралата в посока Богоров (мисля че беше Горни Богоров там дето са гумите) и след като стигнеш отбивката за гара Яна се качваш там по естакадата за гара Яна и все едно правиш обратен завой и хващаш пак по Ботевградското в посока София. То там си е еднопосочно през Богоров минава пътя и там дето са гумите пътя става малко по широк и гледаш от лявата страна мисля че бяха някви сини врати. Абе що го видиш по принцип има постоянно коли там и има гуми отвънка, няма как да го пропуснеш. И аз скоро ще трябва да хода натам. По принцип от там си пазарувам гуми и съм останал доволен. Цените са около 45-50лв. за 15" с доста живот в тях. Иначе за 13" преди бяха от 35-40 лв.

 

blagodarq jiv i zdrav :}}

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , скоро имах същата мисъл в главата и накрая ми писна да разпитвам продава4и на стари гуми и си взех нови ,но евтини Йокохама.А иначе ако не се навиеш за нови от хубава марка ЕДИН СЪВЕТ: гледай гумата и отвътре- натисни я- не трябва да виждаш пукнатини .Това от мен. Избери нови , но не световнонеизвестни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех за лятото едни румънски гуменяци America чисто нови за 52 или 56лв бяха на бр. не си спомням но съм си доволен от тях не са ме подвеждали е аз не карам на границата на възможностите на колата но си я юркам на мокро също се държат учудващо добре :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...