Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

ех аз сьм малко бесен ниакакав келеш ми е надрал колата на арена младост с ключ , поздрави на колегата дето беше на срещата с toyotata mr2 много варв бе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше злочестия колега с синята сивик 6 хеч дето се беше блъснал в камиьон на лукойл-а на константина величков тази сутрин. много нелепо:wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше днес в 19.00ч. на сточна гара с № С 7753 МС Сивик седан 5ген.?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота сутринта по пътя Варна - Бургас след село Баня видях вишнев Прелюд 4 генерация, с който явно някой не бе успял да пребори недозавиването и стоеше като забит в канавката. На мястото видях, че бе пристигнала пътна помощ и отминах. Надявам се, че колегата е добре и има каско.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на 1net с който се засекяхме на община Младост..и след това на бензиностанция Темпо,страшна колица :)

Редактирано от Dilqn_Mitev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата, който обикаляше нервно паркинга на Арена младост снощи кам 21 часа с Prelude 4-gen и спря на 2 коли от мен (сив хеч 5-та)?Дано не си гледал същия филм (Тропичска буря), че беше адски тъп...Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MissCaprice

А сега бързо да си признава кой беше ЯМБОЛСКИЯ черен хеч СЪС стикер - Y5460(почти сигурна съм че беше така) яя бързо да си каже, много ме зарадва като го видях :(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondajapan

я и аз да запитам.... кой беше Публикувано изображение

Публикувано изображение

бяхме спрели един до друг малко по-нагоре от "елитис"!?поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я и аз да запитам.... кой беше Публикувано изображение

Публикувано изображение

бяхме спрели един до друг малко по-нагоре от "елитис"!?поздрави!

И аз искам да знам кой е :D Вчера хвърчеше по Сливница до Даскалото ми "К.Фичето" ... Днеска пак беше там :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха,аз си хвърчах до строителния днеска!за кого питаш?и вчера май съм бил пак аз... :D:D

Редактирано от hondajapan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха,аз си хвърчах до строителния днеска!за кого питаш?и вчера май съм бил пак аз... :D:D

Хммм не хеч-а от снимката с твоита кола ...сигурен съм щото тогава тъкмо щях да пресичам улицата и мина покраи мен :PЗа сега теб не съм те засичал :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес,се дърпахме от светофара на "omv" до строителния с една A4-ка(пишеше v6 на нея)мухахааа,как я наказах само... :D:D:P ама много дупки там,бе,направо щях да хвръкна в даскалото... :P

Редактирано от hondajapan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивия сивик хеч 5та, който бе паркирал при сградата на Транскапитал. Аз бях спрял до бутката на охраната :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес,се дърпахме от светофара на "omv" до строителния с една A4-ка(пишеше v6 на нея)мухахааа,как я наказах само... :P:D:P ама много дупки там,бе,направо щях да хвръкна в даскалото... ;)

Някои път ако видиш 2ма да ти махат,да викат и да скачат до оградата на даскалото(малко сме глупави) като са дърпаш с някои да знаиш ,че съм аз и още един маняк :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивия сивик хеч 5та, който бе паркирал при сградата на Транскапитал. Аз бях спрял до бутката на охраната :lol:

Колега аз често ходя до там и забелязах акорда ти :lol: Поздрави и на теб :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е този колега с червеното купенце 5 генерация с рег номер СА 2804 които често го засичам в жк"Яворов" мисля даже, че и там живее нека си признае аз съм с 4-та гемерация хеч червена :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dolt

Публикувано изображение

На кои трябва да завиждам за хубавото купенце ?! :/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой беше...Червен Civic 5та ген.(хеч) в4ера към 21:00 на паркинга на Била в кв.Хаджи Димитър ? :angry: Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам не да питам кой беше, защото съм виждала колата на последната месечна, а по-скоро да се извиня.Вчера по обед на магистралата Ботевград - София, малко след ЛукОйл-а и малко преди тунела беше закъсал един колега със зелена 5-та купе със стикер..Колега, извинявай, че не спрях да помогна, връщах се от изпит и бяхме група от няколко коли, и не можах да спра, съжалявам :angry: Дано не е нещо сериозно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest marto_1.8

Преди час на детелината на 7-ми км

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко изкарах акълите на някакъв пич в четвърта генерация седан - син на цвят, бели джанти, с лепенка на клуба - по константин величков надолу... аз бях с един ситроен C2 и му святкам и му титкам - той ме гледа като втрещен, аз го гледам отстрани и му соча колата и вдигам палци... много беше озадачен :) Кой беше?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Ми той вчера беше на срещата, мноооого красива колица, много ме изкефи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че не беше пардокса. Днес 14.10 ч. I V O напече оранжевата му турбо оса пред УНСС и ми направи деня прекрасен с супер звъка си и съскането на турбото. :) Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен Прелюд 5 генерация на х-л Плиска днес към 10 ч.? Поздрави за хубавата кола!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на теб, колега Greenex! Сори че не те поздравих по-подобаващо, ама мацката до мен ме беше ядосала малко, та си оправих настроението чак на светофара, на който ти свирнах :slap:! А колкото до изстрелването - колко да съм се изстрелял с 1.3... :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера спирам на паркинга на Билла Х.Димитър и до мен имаше още 2 хонди със стикера :tooth: поздрави а на едната освен стикера имаше някав си тийм :slap:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера спирам на паркинга на Билла Х.Димитър и до мен имаше още 2 хонди със стикера :tooth: поздрави а на едната освен стикера имаше някав си тийм :slap:

4G TEAM ли пишеше колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Може аз да съм бил другия. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 15:30-16:00 на Вапцаров посока Кулата... Мацка с черна 7ма генерация Type R!!! Говореше по телефона и незнам дали ме видя, но определено караш КОЛАТА:) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера към 18.10ч. на бул. Витоша до пилоните имаше паркирана червена 6-та със стикер под десния стоп. Имам съмнения на кого е колата, но да попитам все пак :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой ще изгори с тая тема накрая..... :lol: хора, не забравяйте, че тук може да четат и жените ви, да не се окаже някой на място, на което никога не би трябвало да е бил??? :hondarulez::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червения сивик 5.Мина преди 30мин. по ул. Гео Милев :hondarulez:

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата с оранжевия тунингован сивик хеч 5г с който се разминахме по христо стилянов в надежда 2/4 а също кой е колегата с червения тунингован прелюд който стои всяка вечер пред едно денонощно в надежда 4 :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червен прелюд почти всяка сутрин към 9 минава през локалното на цар борис в посока горнобански път от форума ли е ?аз съм с черния сивик хеч с белите жанти пред куртис :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dilqn_Mitev

Вчера към 18.10ч. на бул. Витоша до пилоните имаше паркирана червена 6-та със стикер под десния стоп. Имам съмнения на кого е колата, но да попитам все пак :D

Така като гледам трябва да съм бил аз :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой ще изгори с тая тема накрая..... :D хора, не забравяйте, че тук може да четат и жените ви, да не се окаже някой на място, на което никога не би трябвало да е бил??? :D:D

евала колега,аз затова не давам на жената да ми пипа компа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам трябва да съм бил аз :lol:

Сигурна бях, че си ти :P:whistle: Поздрави, колега, много е красива Хонделката :( Преди малко кой беше със сивата 6-та купе със стикер под десния стоп, на паркинга на Сити центъра?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко кой беше със сивата 6-та купе със стикер под десния стоп, на паркинга на Сити центъра?

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Тази ли е? Защото аз тази съм я засичал няколко пъти там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...