Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Я да си признае кой днес докара на платформа червен CRX с Шуменска регистрация в Пловдив, по-точно в кв. Коматево :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със синята 5 ген който вчера ме пусна да се включа в движението на Сливница :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой колега ми сложи вчера флаери за националната среща на чистачките около бул.България Публикувано изображение?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от нашия отбор ще да е бил :D А ти кога ще се запишеш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам още дали ще успея.Публикувано изображение

Някой от нашия отбор ще да е бил Публикувано изображение А ти кога ще се запишеш Публикувано изображение

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях един червен сивик 5 в красна поляна, часта с къщите... на улицата преди стоянката на такситата... номер не запомних, но доколкото виждам колата не се кара... на задната броня имаше стикерче на клуба и лепенка на задния прозорец FOOSE, ако някой знае чия е колата, моля да ми сподели Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес един колега видях със сив акорд тайп-р с регистрация РВ **** МХ със стикер на клуба, да се чувства поздравен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червения CRX който беше на кулата на витоша :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата plamoni с който се засякохме до с. Близнаци, Варненско. Друг път като идваш към Варна, обади се :)/> Поздрави и за колегата с 6-тата ген със стикер бомбинга с който покарахме на Аспаруховия мост. Поздрави за колегата когото изпреварих по пътя за Златните със лилав хеч май :) , съжалявам че не свирнах ама се бяхме захапали няколко коли :)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата plamoni с който се засякохме до с. Близнаци, Варненско. Друг път като идваш към Варна, обади се :)/>/> Поздрави и за колегата с 6-тата ген със стикер бомбинга с който покарахме на Аспаруховия мост. Поздрави за колегата когото изпреварих по пътя за Златните със лилав хеч май :)/> , съжалявам че не свирнах ама се бяхме захапали няколко коли :)/>/>

може и мен да си изпреварил , :D ,ама кажи точно кой ден ,че се мотам там от петък с едно лилаво купе 5ген. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота привечер, около 19:30 май беше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой друг е бил,по туй време бях у Каварна вече, но поздрави все пак :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с който се засичаме на няколко пъти на Руски в Пловдив (червен сивик с черен капак)Аз съм с червеният тунингован Рекс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата, с който разменихме по един прекъсвач в кв.Аспарухово до My Market. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така :) по ред на номерата ... Поздрав за колегата сменил гоУфа с Хонда ... Синя 5-та Сивик Хеч В5456... днес около 9:20 след Ромпетрол във Възраждане ... Така засече баща ми , а на всичко отгоре само докато пиша и ми мирише на масло пак ... ! Поздрав за колегата с Акорда днес около 15:00 на кръговото на почивка :) Поздрав и за MissCaprice пак там по същото време ;) отиваше към плажа :) Поздрав и за Стефан Николов :) днес към 11:30 на Владислав до двете кули Много Хондаджии днес по пътищата на Варна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ObiChLiFk0, ти ли беше днес на златните? аз бях със служебната баничарка под прикритие, видях като влизаше една жълта хонда на КПП-то до полицията....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз аз , колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колата на Atoma, че всеки път като минавам по сливница само нея виждам, него не го виждам :DПоздрави и на колегата със син сивик 5-та генерация с номер В0771, и поздрави за колегата с червения сивик 6-та генерация с черно/червените джанти с номер В6890, аз колега бях човека с колелто дето преди малко карахме заедно от светофара на окръжна по Пирин и после по Г. Бенковски :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на бялата 6ца днес по "Сливница" и черната 5ца на "Кра кра" до джобовете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на теб от колата ми :D

 

Поздрави на колегата cool24 с когото ми е мечта да се запозная, днес за малко спрях до колата му но него го нямаше :(

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес спрях зад един син Сивик син с лепенка на клуба на Тарас Шевченко, една от малкото коли със стикер, които съм виждал.Тези дни видях един червен(не вишнев) Прелюд 4-та генерация, с десен волан, шофьора не го познавам, бях пешачката и забих поглед изненадано в него, като го видях, аз бях с червеното елече с надпис Хонда. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега да си признава кой е спрял пред офиса (на бул. Сливница - пред бизнес център Западен парк) с едно много красиво, червено Сивиче с бели джанти, леко одрано в задния десен калник :). Номера е СО 80** ** . Има стикер на клуба (от новите), тъй че да не си трае :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата със сивата 6 ген. с голям надпис на задната стъкло JDM който свирна до кино фейсис:) аз съм с черно сивото купе 5 ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще има малка сбирка на 202-ра и на ОМВ-то малко по-нагоре, колеги ако имате време минете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Lenalee днес сутринта я видях като отивах към работа по Сливница до цирковата площадка , на atoma пак там (всеки ден му виждам колата) и на колегата със сивия прелюд на същото място.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червения CRX който беше на кулата на витоша :)/>

еии няма скрито покрито братче да не излезе с гадже човек :D поздрави
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с жълтия хеч 6та, с които карахме заедно по магистралата от Каспичан до Варна. Много хубав цвят! :thumbs1:/>Аз бях с червения сивик с големия "Милка" багажник на покрива :D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега позрави и на теб :) Багажника хубав и сивика хубав :) и Хубаво си покарахме ;) както ме мързеше и бях решил да карам само със 100-110 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрав за колегата със зеленото купе 5ца по "Отец Паисий" вчера Публикувано изображение и на Анито със зеления хеч :Д

Редактирано от cekocek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Върнах си го... добре, че видях тази снимка да разбера, че този сивик е твоя!

Ще се радвам и аз да се запознаем някой ден колега Атом

Cekocek поздрав и на теб ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Lenalee днес сутринта я видях като отивах към работа по Сливница до цирковата площадка , на atoma пак там (всеки ден му виждам колата) и на колегата със сивия прелюд на същото място.....

 

Поздрави и на теб колега :) Аз съм със сивия Прелюд на Сливница. Правим си компания с Atoma :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с жълтия хеч 6та, с които карахме заедно по магистралата от Каспичан до Варна. Много хубав цвят! Публикувано изображение/>

Аз бях с червения сивик с големия "Милка" багажник на покрива Публикувано изображение/>

 

Като каза "Милка" багажник, във вторник 4-ти Май беше ли спрял на OMV-то на края на магистрала "Хемус" посока Варна? Аз бях със бордо седан 8-ма. Хваща погледа така хонделата :). Ако си бил ти, поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на собственика на рекса пред блока на Ул. Георги Кирков 2 с стикер на Немокар.Влачи корема : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Поздрав за колегата с жълтия хеч 6та, с които карахме заедно по магистралата от Каспичан до Варна. Много хубав цвят! Публикувано изображение/>

Аз бях с червения сивик с големия "Милка" багажник на покрива Публикувано изображение/>

 

Като каза "Милка" багажник, във вторник 4-ти Май беше ли спрял на OMV-то на края на магистрала "Хемус" посока Варна? Аз бях със бордо седан 8-ма. Хваща погледа така хонделата :)/>/>. Ако си бил ти, поздрави!

 

Аз бях, бяхме спрели да хапнем. Седана ти е много красив, ветробраните и капака стоят уникално. Мислех си да дойда и да се запознаем, но синковеца нещо се беше вкиснал доста от пътя.

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на всчки колеги от ту варна 5 или 6 коли бяха може да се сапираме на един до друг в някой край :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за хубавата колежка със зеления прелюд 4-та генерация днес на светофара на ЯВОР във възраждане около 14:30И голям поздрав на колегата с ЦРВ-то 10 минути по късно който мина покрай спирка Георги Георгиев с платформата и черното МУРСИЕЛАГО на нея !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави за белия прелюд 3 днеска на червения във Варна теглеше някаква баничарка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на "Atoma" (ако не се лъжа), днес рано сутринта на ул. "Цар Симеон I"..... :rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на теб колега, връщах се от лекар и ми се спеше много. Ако не съм махнал е заради това :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на хубавата колежка със синята 6та ген. по бул.Сливница, ако изобщо е от форума ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...