Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави за колегата със зеления сивик.Доста често го засичам в ТУ Варна

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 дена бях в задрсъстване пред "лидъл" Дружба 2 посока Горубляне и се поздравихме със един колега със преливащо лилава сивик 5 купе :D Поздрави :DААААА и един пич със CBR със няма такава задна гума абе як тунингован мотор много як и на номера отзад си беше залепил върху цифрите "FUCK YOU" :P;) направо ми напълни душата.Беше преди 1,2 месеца пред ОМВ в Дружба 1

Редактирано от sashkoy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата онзи ден /май 10.01.2011г./ първо го видях на паркинга на МЕТРО и след това на ОМВ ... светнах му, но ме гледаше много странно... ? Само видях, че е с регистрация Н. Червен сивик.Ииииии, днес кой беше с черния прелюд в горубляне ...? Успях само лепенката да му мерна отзад (:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 дена бях в задрсъстване пред "лидъл" Дружба 2 посока Горубляне и се поздравихме със един колега със преливащо лилава сивик 5 купе :) Поздрави :)

 

 

 

Поздрави и на тебе колега ... аз бях с купето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТЪРСИ СЕ :ph34r: Кой е колегата с червена 4-та генерация Сивик (използвана явно за части, съдейки по външния вид :ph34r:), който живее срещу новия Кауфланд във Варна, блокът до светофара-кръстовището на МОЛ Варна и Кауфланд(там съм забелязвал и едно червено Кончерто на паркинга на този блок)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои беше коилегата вчера на кръстовището на бул.сливница и бул.хр.ботев, (PA7675)Колата беше страшна поздравления колега :lol:

Редактирано от DROGI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 20:20 вчера един черен(ако не се лъжа) ЦРХ ми бибитна при хотел Дианабад :lol:,неможах да му върна жеста ,щото късно го видях а и нямам бибитка :lol:Да се чувства поздравен и той :lol:))

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кои колега беше по бтв и по нова в новините тая вечер.с бял сивик 5 ген и доколкото видях д15б2. имаше и енджъл еис.поздрави :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Я те като близначки бе... :evil: :evil: в цяло Кърджали тва май е единствената хонда , и жената е спряла баш до нея...едва ли е от форума ,но все пак поздрави за страхотната машина!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега да си признаят (ако са от форума въобще), кои бяха двата сивика на светофара на ОМВ в Пловдив, на кукленско шосе, точно преди надлеза. Денят беше тази Неделя, час - 15:05, бял сивик 5-та и някакъв тъмен 6-та японски хеч, управляван от жена. Очевидно не се познаваха, но тая мадама нещо му се изнерви и доведе нещата до дърпане. Всичко бе в условията на умеренета скорост, но не ги последвах и не разбрах резултата, но поне в началото жената поведе с половин дължина :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата на ОМВ в Дружба 1 ,беше със яке на Хонда и му махнах,аз бях със сивик 6 ген хеч :lol: Поздрави :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще да е бил Кало - chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА си признава колегата с белия прелюд JDM bb6 който кръстосва софийските улици

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колагата дето пазарува на Кауфланд със същия Сивик като моя - да се чувства поздравен :)

Аз бях тоя дето паркираше на паркинга до булеварда :P

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към библеотекарския институт дето взе обратния завой с ръчна,със бял сивик 6 ген,имаше си и лепенка на задното стъкло :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 16-17.00ч малко преди Мол ъф София свирнах на един син Дел Сол с пернишка регистрация и ми се чу, че ми отговори! Поздрави ако е така! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата на ОМВ в Дружба 1 ,беше със яке на Хонда и му махнах,аз бях със сивик 6 ген хеч !!! Поздрави :rolleyes:

Поздрави и на теб, колега - аз бях :) Ама май от якето не си видял колата ми :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,надписа на якето ми грабна погледа ,но май караше сивик 5 ген хеч ? светло зеленичка !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със зеления хеч пета.Засякохме се на светофара на околовръсното до зорница в Бургас и той продължи към цурка(не го поздравих).Предполагам е от форума,не за пръв път го засичам :D

Редактирано от Two

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивия хеч 4-та генерация в Шумен вчера се засякохме на кръстовището на "малкия Преслав" :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата с РЕКС-а, тази вечер на ОМБ-ито на Г.М. Димитров?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към русото момче с черния прелюд с кристални стопове вчера на Стамболийски пред мола, премигна с дълги и се оплези :bounce: Да се чувства поздравен ако чете тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска вечерта на баира във Владиславово се подгонихме с 1 колега с лилаво купе с ремус 9511 мисля че беше номера , и в мола на 1-вия етаж 2 бели хонди 5 и 6 хеч Да са чувстват поздравени :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На минус 3-то нижо, точно пред входа в The Mall май има запазено Хонда място! вски ден минавам от там и има по някоя хондичка! Най-често Civic 6-хеч. или едно акордче! И кой беше колегата със синия Del Sol с когото се поздравихме на светофара на Da House?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера една червена Акура Интегра на светофара преди Подуене посока пожарната. Мисля че имаше стикер.След това в Мол-а на Стамболийски купе като мойто беше се наместило до мен, ако е от форума, да се чувства поздравен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с червеният Сивик - купе /с черен преден капак/ , вчера в Русе, на бул. България, след Лукойл!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Син старозагорски прелюд в Крумовград ??

Aз съм колега,сори но не те видях,ако си бил с джипката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я видях паркирана пред Хотел ВИА сутринта към 8 часа. Ако си още тук довечера мое да се видим на по бира :hondarulez:

Редактирано от crv-fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела до Глобул да се видим тогава...до 6:30 съм на работа :hondarulez:,тъкмо и наблизо има механичка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата от Варна с зеления Сивик купе 5ген. /с бели джанти/. Днес го видях към 11:30 ч. на сфетофара до Технополис.Също да се чувства поздравен колегата с черния Сивик хеч. 5 ген. /с намръщения поглед/ който беше на паркинга на представителството на Форд, Волво и Ягуар.Много хонди из тая Варна ! :):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата DOTZ, с който се запознахме днеска в Нови Искър! :cool: Май само тва ша да е била ползата от пътуването му от Пловдив до Своге! :cool:

Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разходка си беше до Своге,много измамници.Поздрави и на теб :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес 8.35 бул.Сливница посока сточна гара черен хеч. 6-та колежката имаше и лепенка на клуба ако чете да се чувства поздравена :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 13.00 часа срещу огромните сандвичи на окръжна мина един Прелюд 4г и ме поздрави но докато успея да отвърна той беше заминал. :rolleyes: Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синия Прелюд. Днес във Варна на бул.Левски се засякохме. Колегата ме поздрави, аз му светнах, но незнам дали ме видя. Ако не е - да се чувства поздравен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jamalito Зеления акорд на -3 в The Mall най-вероятно съм аз.. доста често спирам там. (: Днес към 17ч, коя беше колежката със сивия сивик в горубляне ...? Имаше си стикер на задното стъкло и правеше странни маневри ...? (: Иии кой е колегата с белия сивик има лепенка на заден ляв прозорец. Видях го в дружба 1 до Shell-a в понеделник към 23ч. (:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата от Варна с зеления Сивик купе 5ген. /с бели джанти/. Днес го видях към 11:30 ч. на сфетофара до Технополис.Също да се чувства поздравен колегата с черния Сивик хеч. 5 ген. /с намръщения поглед/ който беше на паркинга на представителството на Форд, Волво и Ягуар.Много хонди из тая Варна ! :lol::)

Аз съм бил със зеленото купе , но не съм те видял колега . Поздрави и от мен :lol:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци, миналия ден ЯМБОЛСКИ сивик 5та хеч се разхождаше из Първомай.... тунинг изпълнение с две черни ленти по капаците преден и заден и тавана...... цвета му беше или сребристо или бяло не помня точно.... Някой знае ли го момчето

ето го момчето с ямболския сивик :honda: с черните ленти :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...