Jump to content
vlado_borisov

Навигация на Акорд 7 - прекъсва

Recommended Posts

 Здравейте,

 

 Искам да питам дали има решение на моя проблем с навигацията на акорд 2003 г. 2,4 мотор. Проблемът е следният, когато колата е на контакт без да се пали двигателя, навигацията си стартира нормално и си работи без проблеми.  Когато вече се запали колата, малкия дисплей и навигацията изгасват и след 2-3 секунди стартира само малкият дисплей, навигацията не реагира. Ако запаля колата без да изчаквам след подаване на контакт, а директно завъртя, навигацията стартира без проблени. Ако някой е имал подобен проблем, нека да сподели как да се оправи. Благодаря! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Здравейте,

 

 Искам да питам дали има решение на моя проблем с навигацията на акорд 2003 г. 2,4 мотор. Проблемът е следният, когато колата е на контакт без да се пали двигателя, навигацията си стартира нормално и си работи без проблеми.  Когато вече се запали колата, малкия дисплей и навигацията изгасват и след 2-3 секунди стартира само малкият дисплей, навигацията не реагира. Ако запаля колата без да изчаквам след подаване на контакт, а директно завъртя, навигацията стартира без проблени. Ако някой е имал подобен проблем, нека да сподели как да се оправи. Благодаря! 

Здравейте,

 

Имам същия проблем  и на моя акорд.някакво решение или идеи колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверете си акумулаторите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах подобен проблем ( със същия модел съм) но при мен гаснеше дисплея на навито иВестно време без да зависи от това дали мотора работи или не (на контакт). Оказа се че проблема идваше от двд Рома, който подава видео сигнала на навито. Смених го и се оправи.

 

Поздрави,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акумулатора е проверен а и е нов като цяло. А проблем в ДВД-то странно но е идея, ще проверя.

Благодаря колеги.  Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двд устройството е и самата навигационната система, която с годините дава проблеми, като в повечето случаи идват от замърсена/захабена оптика на четящото устройство. Голямото тяло е екран, CD player(6cd´s) и управление на климата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...