Jump to content
ibarnev

За добавка Bhardal

Recommended Posts

Здравейте, купих си ето тази добавка : http://www.bardahl.bg/bg/product/a/5192Но след като изгорих, един резервоар (без особена промяна в поведението на двигатела),се усетих , че май тя не е за моя двигател (common rail) и може би е по-скоро за старите дизели...Някой дали може да се изкаже по въпроса...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай колега.За всички двигатели е.Аз в момента също карам със нея.Промяната в двигателя е усещам като малко по тиха работа на двигателя по нисък разход преди без нея беше около 11-11,5л. градско е сега е около 10-10,5л. и сутрин паленето е по леко.Но дали се дължи на добавката не знам .Слагай си без да се притесняваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията !Ще си слагам от време на време.Предполагам, че е добре първо да сипвам добавката и после от горе горивото?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавката не се ли сипва на налято гориво?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията !Ще си слагам от време на време.Предполагам, че е добре първо да сипвам добавката и после от горе горивото?

 

Да правилно.Първо се сипва добавката а после горивото.Аз слагам на всяко зареждане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я ползвам същата добавка вече 3 година. Единствено което съм забелязал малко по мека работа на мотора при студен старт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...