Jump to content
dimy

Coupe или Hatchback

Recommended Posts

аз съм за купето по красива е по рядка е :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сам за хечбек по готини на ваншен вид и по паргави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твардо Hatchback по готини са !!!:tooth::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като вземеш хатча ще почнеш да се чудиш как от 90 да го направиш на 100 коня:tooth:така че просто взимай купето,което е рядкост и е много елегантно.има и екстри....а хетча май му тропат често корите отзад......успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за Купето - по-голямо и 2-вртато. :tooth: Харесват ми по-големички коли с 2 врати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това ,че е по рядка не следва ли че се намират по-трудно части :tooth::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest veso

От това ,че е по рядка не следва ли че се намират по-трудно части :tooth::P

карам хетчбек и до някъде колегата е прав че отзад корите може да скърцат но си има и предимство с по удобният багажник! така че преценявай !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карам хетчбек и до някъде колегата е прав че отзад корите може да скърцат но си има и предимство с по удобният багажник! така че преценявай !!!

:tooth: , я погледни снимките от Ликенда и виж къде е целия багаж и пак ще си говорим за багажниците :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карам хетчбек и до някъде колегата е прав че отзад корите може да скърцат но си има и предимство с по удобният багажник! така че преценявай !!!

:tooth: , я погледни снимките от Ликенда и виж къде е целия багаж и пак ще си говорим за багажниците :P
Да но нали се сещаш , че със свалянето на задните облегалки и става миниван :o Аз имам хечбек, но ако сега трябваше да избирам бих си взел купе :D има най-яката визия , а и най-голямата мания е яко вървящо купе :D За стабилността може да се поспори ( като сток окачване ) купето е по-стабилно на високи скорости , но хеча е като картинг :P Взимай КУПЕ , казва ти го човек , който има хечбек :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купе!не че не харесвам хеча но.... :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купе!не че не харесвам хеча но.... :tooth:

Какво Но бре :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купе!не че не харесвам хеча но.... ;)

Какво Но бре :D
Dragi4 някъде из нашият град има ли сбирка на хондаджийте бе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе взимай тая дето те кефи на външен вид повече :D и що-годе отговаря на нуждите ти,пък не се притеснявай тепърва ще ти идват разни идеи да я модваш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

частите едва ли са с различни цени чак толкова....а да не забраявяме,че до скоро купета нямаше и когато се появяваше някое цената му беше поне 9000лв.а хетчове имаше и по 3500-4000лв.така че си рпави сметка кое е по-ценно и кое ще държи цена повече....а и из София има едно-две черни купета дето са свалено и с готини джанти.......и какво да ти кажа-друго на тая кола не й трябва:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimy

аз имам и купе и хеч ма 6-та хеча е доста по нестабилен на пътя отделно че е и по тесен от зад , ма пък гори па малко :D и е доста забавен в града има леко нервен характер и подскача ма като стигне 60-70 и вече става спокоен :D 90 коня са си малко на този маршруд дето ги карам хеча трудно излиза на 4 -та , а купето няма проблем на 5-та макар да е с 15 коня повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, дошъл. :PНе съм карал хетчбег, но карам купе 5та генерация.Мисля, че и двата модела са стабилни, понеже окачването им е различно от европейските коли.Колата ми е точно модела, за който говориш 1.5 - 101 кс. - намирам я за доста пъргава спрямо колите които съм карал, явно е характерна черта за хондите - просто добре са разчели теглото и мощността.За части - мисля, че не се намират трудно, тъй като двигателя е точно като на хетч, просто имаш отделен багажник :DЗа 3 години съм ремонтирал две неща - климатик и маншон на кормилната рейка. Цените на компресор за климатик 2ра употреба - 500лв. както е и при другите марки. За съжаление е с обратна посока на въртене и ако ти се наложи да купиш компресор - става или от хонда или от роувър - моят е от роувър и нямам проблеми.Колкото до скърцането на кори и тапицерия - зависи как и с какво караш. Аз карам леко и засега скърца само една кора при задната седалка, минах на 195/50/15 - по-твърдо вози, но засега не се е разскърцала допълнително. Просто ми дойде време да сменя някое шарнирче, при положение, че не съм пипал окачване от както съм я купил (3години).Колкото до дизайн - на мен ми харесват и двете, но просто знам, че имам багажник, който (отбелязвам) по-голям е от хетча, но отвора му е сравнително малък, т.е. можеш да го товариш с много сакове, торби и т.н., но ако трябва да пъхнеш 17 инчов монитор - забрави, просто отвора е малък.Въпреки това е полусемейна кола, защото все пак може да отидете 4 човека на море с нея благодарение на багажника, колкото до визията - и двете ми изглеждат добре, но някой казват, че купето има по-завършен вид :D всеки вижда нещата по свой начин ;)Важното е да избереш между външния вид - екстрите и двигатели, окачване и т.н. са кажи-речи еднакви - няма да имаш проблеми с тях. Просто избери външния вид :DУспех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок. мерси на всички отзовали се :D а някой от собствениците на купе може ли да сподели какъв разход му дава колата :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...