Jump to content
Restless

как е името на този елемент

Recommended Posts

долу, под вратите на нивото на прага , как му е името, не мога да се сетя :)

post-2388-0-16561100-1420528934_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стъпенка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прагове, степенки, side bars, nerf bars

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

side step ;)

намерих едни английски сайтове с аксесоари... да видим каква оферта ще пратят :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aaa, ти на английски имаш предвид. Боже, колко съм прост... Сори :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ebay-a най-евтиното намерих 155 лири, и аз се кефя на такива степенки :) Намерих също и едни шарени за 145. Кажи ако намериш по-тънко. 

Пише "no drill fit", значи тва човек трябва да може да си ги сложи сам лесно, така ли е?

 

ПП. От американски английски до британски английски винаги има разлика, особено при колите. В сервизната книжка на малката хондичка имаше в началото цяла страница за термините и съответствията им :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монтажът е елементарен, обаче подготовкта за монтаж е пипкава работа. Говоря за 1-ва генерация, но предполагам, че и при 2-ра е същото.В пода има отвори с резба, само завиваш болтове. Но, за да стигнеш до тях, трябва да се свалят декоративните пластмасови прагове, а там имаш една камара винтове и пластмасови щипки. Освен това свалянето и монтирането на праговете си има специфични тънкости. Като свалиш пластмасите трябва да се изрежат отвори в тях на местата, където са болтовете.Иначе да, оригиналните степенки са си цифра. Но пък в ebay могат да се намерят на сносна цена универсални, или такива от други коли, които да се пригодят за нашите каляски.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такива на моето ЦРВ и да ви кажа досега само трудности при вдигане на подемник са ми докарвали, нищо друго. Евентуално като се качват малки деца върши работа, понеже им идва малко като междинно стъпалце.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...