Jump to content
No Limit Performance

Honda Team Juniors

Recommended Posts

снощи както си стояхме с бат Нейчо/zmeq/ и xags и се зачудихме кой ли е най-младия фен във форума ?дори смятаме да основем едно отборче на младоците във форума :)всеки който е до 25 години и желае да участва в тая инициатива може да промени писанието под аватара си на "Honda Team JuniorZ"та да видим колко ще се съберем и имаме нещо в предвид за всички нас млади души носещи в сърцето си марката с главно H :):dry:бзт да не забравя да кажа , че аз съм 86ти набор ;)

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми аз да сам парви само 85 набор и вече мнго върл фен на марката :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми, ние да организираме "Honda Team SiniorZ" :dry:п.п. набор 65

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай, че винаги си нося бастуна :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие се базикате бе. Айде за купона и аз ще се присъединя. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и не6то дъ6терно от сорта на Honda Teen Team :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де , много хубаво но как да участвам в тим , който не знам каква идея представлява ? :dry:Дайте един манифест , че да придобие цялото нещо някакъв смисъл. Вие сигурно сте го измислили ,ама споделете и с евентуалните Junier-чета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па аз съм баш от младоците '87...може ли да се пиша Boosted Honda Junior Team....за по възрастните нещо от сорта на Honda Senior Team

Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още се вписвам :dry: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що да се бъзикаме бре Антъни - нека да видим колко сме и да покажем на дъртите как се веселим ние :dry:Rust , като направим пъривя Honda JuniorZ Meeting ще те светна по въпроса :)

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

про-драйвъре , не са засягай бре :) основната цел на това е да видим каква част от потребителите на форума са под 25 години/ младежи /а не "разцепване/нацепване" :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей чичета, к'ви са тези 25-години. Това значи, че аз може още 7 да съм член на "Honda Team JuniorZ" :):) А аз съм фен отпреди една година :dry: п.п да не се обиди някой ;)п.п.2 Honda Team JuniorZ FTW

Редактирано от Orlin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

под включва ли точно на 25 ? и сепрември ще ме изхвърлите ли ? :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей чичета, к'ви са тези 25-години. Това значи, че аз може още 7 да съм член на "Honda Team JuniorZ" :);) А аз съм фен отпреди една година :dry: п.п да не се обиди някой ;)п.п.2 Honda Team JuniorZ FTW

Ми кво да кажа... ти си направо потенциален основател на Hond TEENZ Team ;) ... и ше можеш още цели 2 години да си в него...P.S. Мойто набор е 77 и скоро излизам и от "двайсе и"-годишните :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hEka

опа и аз се вписвам тука ... към младежите. Хубаво е понякога да се чувстваш все още малък аз и без тва сега тепърва почвам да си изживявам детството :dry:оп забравих 84 съм :)

Редактирано от hEka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye

Ами, аз не се имам за пораснал :dry::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Хаха... 89 набор съм и тази година ми е трета поредна в клуба :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави за набор 86 :tooth: ......Айде и аз към памперсите :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

е,аз мога до към юли да съм кем младите,после ще мина във вражеския отбор на дъртите....тамън да имам база за сравнение.....само дето Жорката се прееба днес....т.е. днес стана на 25:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rust , като направим пъривя Honda JuniorZ Meeting ще те светна по въпроса :tooth:

:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мене към "свежарките" :tooth: Вписвам се към 85 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye

К'во става бе? Само аз ли съм от дъртия, пардон, мъдрия тим :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'во става бе? Само аз ли съм от дъртия, пардон, мъдрия тим :tooth:

не бе, не си ,ама няма се мешим на младите,само да кажем че тея дет са временно в детския клуб после трудно ще ги вземем в по-мъдрия :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

blueeye и аз не съм от младоците но май трябва да ти викам батко щот аз съм 79 :tooth:

К'во става бе? Само аз ли съм от дъртия, пардон, мъдрия тим :P

не бе, не си ,ама няма се мешим на младите,само да кажем че тея дет са временно в детския клуб после трудно ще ги вземем в по-мъдрия :o
ха така бенджи хак да им е на младите щом искат да се делят от нас после с конкурс ще ги вземаме при нас :D:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'во става бе? Само аз ли съм от дъртия, пардон, мъдрия тим :tooth:

не бе, не си ,ама няма се мешим на младите,само да кажем че тея дет са временно в детския клуб после трудно ще ги вземем в по-мъдрия :P
Е ти направо ни каза да си ходим :o То както е тръгнало може и да не ни пускате в някой от "вашите" теми. Според мене като го има тва надписче отдолу ако някой се изцепи нещо вместо да му се смеете - по-добре да му се обясни :D .Поне аз си мисля така де.Иначе старшито съм го уважавал винаги :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

пийва си бая , говори на кирилица :tooth: хлапетата във форума сме масанарод така че нема се косите ... ще имате доста последователи и клуба нема умре нивга :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

набор 86 са добри деца :tooth:

Внимавайте с чернобилци :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хихинема как все още се вписвам....84-ка от менппна акъл и до '99 не съм го докарал ама какво да се прави....впрочем АПЕЛ кът дедите и пра-дедите :- при проблем с щерките винаги може да се доверите на нас :tooth: не им харесвате гаджетата - нема ядове - на нас може да се доверите - барем сме свой хора :P:o:D:D

Редактирано от radio_manbg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оправяме щерки ;) .... ъъъъъ.... :D .. проблеми покрай щерките всякакви .... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

впрочем АПЕЛ кът дедите и пра-дедите :- при проблем с щерките винаги може да се доверите на нас :P не им харесвате гаджетата - нема ядове - на нас може да се доверите - барем сме свой хора :D;);):D

Абе покрай срещите доста щерки се видЕха ;) ... не вярвам някой да е останал на сухо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаме нещо в предвид за всички нас млади души носещи в сърцето си марката с главно H :P:D

Founder-е, данеби щерките на по порасналите фенове да имаш в предвид за нас по младите :D;) Иначе и аз се вписвам с моя 84-ти набор:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опа айде още едно дЕте 86 набор... абе radio_manbg бате са и мене ли ше ме караш да пиша (ORANGE) че и без тва ни баркат по улиците та и тука да почнат... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноогооо младички бре , я пуснете 1 анкета "нашата възраст" с отговори 15-20 , 20-25 , 25-35 и нагоре да видиме дали как е положението :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...