Jump to content
rusco

"Кой ми открадна чистачките..." По Т.Колев

Recommended Posts

На мен посред бял ден ми откраднаха миналата година тасовете (китайски чисто нови за 20 лв.), след 2 седмици ми свиха и двете чистачки. Съчувствам ти напълно колега. Няма да обеднея, нито пък онова недоразвито същество ще забогатее, но нервите няма кой да ми ги върне.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега !

Най ме е яд, че ми пречи при шофиране, тук трафикът си е голям, напрегнато е, трябва да внимаваш, налагат се престроявания - кофти е като нямам видимост от дясно.

 

И за паркиране така - местата са малко, тесни, снощи паркирах с ТРИ !!! маневри, ами не го виждам тоя отдясно, за малко да го задера.

После се оказа, че пък толко вляво съм паркирал :) , че не мога да си отворя вратата(паркирам винаги назаден).

Редактирано от rusco

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съчуствие колега ,на мен ми откраднаха капачките на винтилите на гумите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми откраднаха надеждата, откраднаха ми времето, ... светлината в тунела и нея откраднаха... 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откраднаха ми оригиналните алуминиеви джанти на хондата + чисто новите летни гуми 205/55/16 от вкъщи... Съчувствам ти колега, много е гадно някой да пипне твоя собственост. Бяха тръгнали да крадат и зимните гуми за другата кола (и те на под 1000км.) , но нещо явно ги е спряло... Късмет изкараха, че не ги срещнах и да ги подбарам с пушката..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...