Jump to content
Izverg

Налягане на изпарител

Recommended Posts

Колеги, не мога да пускам теми в "Алтернативни горива" и за това реших да пусна темата си тук. Имам d15mini me на 11.6:1 и я карам на газов инжекцион. Софтуера е AGIS M210 (по старата версия без връзка с ламбда). Инжекторите са ми RIAL НА 2Om и са разспробити на 2мм. Испарителят ми е полският REG. Интересува ме при тези характеристики колко диференциално налягане трябва да задам на изпарителя? Не ми работи добре на празен ход на газ. Изравних времената при работа на газ и при бензин, но нямаше ефект. Интересува ме конкретният въпрос за налягането ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Труден въпрос на който му знам отговора но исках да сравня с някой колега..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото е налягането в колектора , когато колата работи на празен ход и на бензин ... на толкова регулираш и изпарителя, но не съм на 100% сигурен, пък и сетъпа определено ще изисква други настройки. 0886011525, звънни на този колега, казва се Наско и се занимава както с хонди , така и с газови уредби. Много е в час и ще ти даде някаква насока , какво да гониш , като настройки. Ако той не може да даде мнение , ще ти дам номера на още един мой познат.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...