Jump to content
mutii

Касетофон Bose

Recommended Posts

здр наскоро си взех акорд 2001 год. , обаче ми иска код за касетофончето, с натискане на бутоните 1 и 6 си искарах серийния номер, но не знам как да го намеря този код. ако някой ми помогне ще му бъда много благодарен. търсих кода из цялата кола, но не е написан никъде и в книжките нищо не пише ... благодаря предварително. марката е BOSE.   и централното не ми работи, шофьорската врата си се заключва, но само тя ... а на дясната врата няма ключалка, предполагам е с централно колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше някъде в нета такава услуга срещу определена сума разбира се. Аз продавам същото за 60 кинта с код , ако решиш пиши ми.

Ето как го правят

Редактирано от logoH

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако кода не е написан върху самото "радио" (вадиш го от таблото и гледаш), единственият вариант е Хонда мейн дилър. Свързваш се с тях, плащаш си и ти пращат кода. В Англия услугата е около £20.

После - '01-ва г. трябва да е с дистанционно централно закл/откл. Ти нямаш ли дистанционно?!

Като натиснеш бутона за заключване, отвътре на шофьорската врата, останалите врати не се ли заключват?!

Щом като отвън с ключа останалите врати не реагират имаш 2 варианта - дефектирал блок за управление на централното, или ел. ключето в патрона на ключалката.

Всъщност сещам се за още една причина - прекъснат кабел в снопа между шоф.врата и купето.

Това всичко при положение, че няма външна намеса по системата - ровичкано от някой "монтьор" или "алармаджия".

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше един форум, където се даваше сериен номер на радиото и успешно ти връщаха код, но не ставаше за всички марки. На мен например, не можаха да ми дадат код за едно оригинално CD Pioneer, където продавачът му от колата на части не можа да ми намери кода му. И тук се минава на резервния вариант, където в дилър на Хонда срещу сериен номер на радиото и VIN на колата, на която е било могат да ти дадат код и мисля, че струваше под 20лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.Скоро и аз бях във същите дилеми,само че аз бях с касета а ти си с CD(на касетака с други комбинации от копчета се изкарва серийния номер).Имаш 2 варианта след като не можеш никъде из колата да намериш номера.

1-Сваляне на CD-то и разкодиране в Добрич ми искаха 10лв.

2-Звънкаш на Бултрако.Аз звъннах първо във Варна,но там искаха да доида с автомобила и щяло да ми струва 20лв.Звънкаш на всички им офиси и обясняваш ,че си надалече и че ти се налага да пътуваш постоянно и без музика не е работа.Накрая звъннах на единия от офисите в София,човека ми поска сериен номер и VIN,Но за тия стари касетофончета нямат база с данни и ми обеща да направи запитване до Honda и ,че след няколко дена ще ми се обади,естествено  си помисих ,че ме отсвири,но след 2 дена ми звънна и ми продиктува кода БЕЗПЛАТНО.

Редактирано от SpliFF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така реших да го сменя с едно CD, а за централното ще я давам на майстор да го оправят, благодаря все пак 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...