Jump to content
SSHHAFT

Лупа на фара...?!?

Recommended Posts

Здравейте колеги, от 2 3 дни по тъмното забелязвам, че не ми свети десният фар като хората, едно замъглено. Смених крушка, ама нейсе, видях в последствие че ми е спукана лупата... Колата Акорд 2.0 2004... и молба ако някой има счупен фар да каже колко пара е лупата и дали мога да я купя... Благодарско предварително!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се спука преди доста години. Точно по средата хоризонтално. Идея си нямам от какво. Смениха ми я в Юби ко, като не знам откъде я изкопаха и как я смениха-беше като жест за лоялен клиент при едно влизане за друг ремонт. Виж по пловдивските обяви за акорди на части, но не вярвам някой да си развали фар за да ти даде само лупа. Другият вариант е по-големите търговци ако имат от някой прецакан фар: Танира-София и Бос Хог-Варна.

Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дотук добре лупа намерих :) Някой може ли да ми каже дали самата лупа или рефлектора прави ъгъла за страните  ляв и десен волан? Благодарско отново предварително!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъгъла го прави пластината закачена на самата лупа-между крушката и лупата. Трябва да я обърнеш наобратно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще сменям само стъклото, рефлектора остава! така, че няма да обръщам нищо. Благодарско много!!! (happy)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме разбра. В самата лупа има пластина, която трябва да обърнеш. Ако е от десен волан де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах те много добре... Аз ще сменя само лещата, ако трабва да съм точен.. :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, сега се разбрахме:)! Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега SSHHAFT.

Аз имам същият проблем с лупата (пукната). Получиха ли се нещата със смяната? От къде купи лупата и за колко пари? Проблем ли е ако е от фар на кола с десен волан? Трудна ли е смяната.

Благодаря ти предварително.

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също е пукната в средата лупата на десния фар,от каде може да се закупи нова и колко парички е незнам,нищо не намерих.Старите лупи с какво се почистват за да заблестят без да се наранят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами лесно се сменя... сваля си се фара и малко "чалъм" се измъква цялата лупа. Ако си намерите лупа цената не е висока може на лично да ви пиша колко я взех моята и от къде.  няма значение дали е английска или правилна "дирекция" сменя се само стъклото. вече с тази интервенция дори монтирах и ксенон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер. Има ли значение ако моята лупа която трябва сменя е от десен фар, а закупя лупа от ляв фар?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение, защото лъча се изкривява или става от метална преградка вътре в самото тяло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой дали е сменял спукана лупа на CR-V 3, да сподели опит със смяната. Трябва ли да се отваря целия фар или само демонтаж и през капака отзад може да се смени?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Faris , и ас съм с CRV- 3та генерация и аз имам същият проблем с лупата , пукната ми е и търся вариант само да я сменя, да ли изобщо е възможно, ще споделиш ли как реши проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...