Jump to content
tabla

предно стъкло на H-Rv?

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

здравейте колеги

 

не е изненада предполагам за хората от София, че ще питам за предно стъкло  :(

 

бихте ли споделили и препоръчали кака действам за смяна на предно стъкло на моето H-Rv 3 вратка 1999г (за района на София)?

сервизи, марки, майстори....просто се чудя как да постъпя, а самото стъкло е като ударено с ракета - практически не се вижда през него и в този си вид не е за каране колата, въпреки че стои все още.

 

имам вариант за 2 ръка, свалено от кола за части, но самата ласна-уплътнение?

 

мерси предварително

 

любен

 

ПС

сега виждам, че не е в подходящия раздел темата, съжалявам за което и ако може да се премести от админ - мерси

Редактирано от tabla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравей

Мога да ти препоръчам "Мустанг"- до спирката на метрото на Г. М. Димитров. Преди време за моята Хонделка имаха турско и китайско (за европейско не зная).

Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам ти да намериш някой самотен стъклар и срещу добро заплащане да отиде и да ти смъкне внимателно старото съкло,да смъкне и онова 2-ра ръка и да ти го монтира.С гумените лайсни винаги има проблем..ще го преживееш.Между всички турски и китайски ментета и оригиналното стъкло има балкан разлика.Късмет е естествено да намериш читаво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да завърша темата...

Стъкло оригинално от морга във Враца на цена 80лв+50лв поставяне на място и сваляне на стикерите.

От фирмата казаха, че цената на стъклото е чудесна към този критичен момент и наистина нямо по-добро от оригиналното.

 

Оказасе, че има доста Харвита за части по морги в страната.

 

Благодаря на отзовалите се с коментари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има да и на повечето са им взети чистачките вече или им искат 40лв,което на мен за едно пикливо рамо с несменяема чистачка ми се вижда много.За тва си и карам без задна чистачка.Май при фейслифта вече може да се сменя чистачката или се бъркам ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моето стъкло също е сменено,преди да я купя,личи си по уплътненията-не са прилепнали добре,а какво са сложили един бог знае.Иначе от оригинално по-добро няма .На една от служебните коли,които съм карал сменяха  веднъж и като се качих в колата се оказа ,че гледам през буркан.Ужасни кривини и смешни образи.Докато свикна с него ме болеше и главата дори,така че най-добре ориджинал...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...