Jump to content
mousy

Филтър за климатик

Recommended Posts

При едно от посещенията в сервиз попитах дали не трябва да се смени филтъра на климатика. Провериха и ми казаха, че филтър няма. Възможно ли е изобщо да няма или въпросният да е просто махнат или от сервиза да не знаят къде да го търсят? Първата регистрация на колата е 2000 г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Или изобщо няма, или не знаят, къде се намира!!

Вариантът с празната кутия за филтър отпада, защото ако са я отворили щяха да ти сложат нов, нищо че стария липсва.

 

Филтърът се намира зад "жабката", и за да се смени трябва да се махне жабката и гредата,на която е монтирана жабката, и кората под нея,(ако има такава). За да се види дали има кутия за филтър трябва само да се погледне под жабката (кората).

Редактирано от Krasi-mir
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Youtube има изобилие от клипчета как се сменя въпросният филтър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майстори колкото искаш на тоя свят :D . Имаш място за филтър, отивай в autobox да ти го сменят. Там поне знаят къде се намира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад жабката има черна кутия с продълговат капак по средата,отваря се от долу с дърпане!Вътре трябва да има квадратна пласмасова рамка за филтър,която се издърпва.

Ако няма такава рамка,трябва да се намери и задължително с хубав филтър,че ефекта от ментетата е нулев!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите.  Колега bobchoo, аз също съм с Aerodeck, имаш ли инфо за марка филтър, тъй като чета, че имало и някакви боклуци?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...