Jump to content
5 GTT

съединител

Recommended Posts

От кaкто съм взел Хондaтa, кaто нaтиснa съединителя се чувa едно съскaне все едно нещо изпускa. Товa е тaкa вече 15000 км. Кaкво може дa е?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акустичен ефект от горната помпа, Жоре? При мен има едно поскръцване - пръсках, смазвах, ама май идва от самата помпа, не от педала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха! Понеже в Хондата няма какво да "съска" при превключване, значи помпата ще го замести :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен се наблюдава същия (д)ефект.

но мислех че нещо скърца..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам Сивик 6та хечбек и от няколко месеца се случва същото. Когато запаля колата и натискам съединителя се чува скърцане сякаш от прожина, но след малко каране и натискане на съединителя спира и изчезва този проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го имам същия проблем,но си карам така.Мислех си,че ми е текнала помпата,но не е :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акустичен ефект от горната помпа, Жоре? При мен има едно поскръцване - пръсках, смазвах, ама май идва от самата помпа, не от педала.

 Напръскай с малко WD нита, който сединява рамото на педала с оста на помпата. При мен поне оттам идваше скърцането.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Акустичен ефект от горната помпа, Жоре? При мен има едно поскръцване - пръсках, смазвах, ама май идва от самата помпа, не от педала.

 Напръскай с малко WD нита, който сединява рамото на педала с оста на помпата. При мен поне оттам идваше скърцането.

 

Пръсках - ВД40, течна грес...звукът е като да скърца съединение, но не е това - никакъв ефект от смазването. Накрая ще избухна с една нова горна помпа и а е гъкнала - а съм я взривил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...