Jump to content
scre

Генерация за турбо

Recommended Posts

Момци я кажете сега какво мислите относно големината на генерацията след турбината.В доста форуми само различни мнения чета и хептен се ошашавих.Идеята е проект с краина цел 200 магарета на мотора.

Чудя се дали генерация на 60x1.5mm ще свърши работа или трябва да е поне 63х1.5?Според различни статистики предимно се ползва 63мм но там тавана е около 300к.с според други и до 350... Дори и за 200-220к.с слагат 63мм.Турбината е малка,нещо от рода на тд04 :) Та ми е интересно какво мислите по въпроса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега какъв мотор ще турбинираш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D15-ка ще се турбинира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега направо режи капака и изкарвай топлата част на турбината нагоре тва е най добрата генерация :D Или като на Бойко, с червената хонда вади генерацията от страни на бронята :DАко искаш нещо по нормално, прави тръбите от долу на 76мм до края и така, тия 60мм са добре за атмосверка , но не за турбо, при турбо , колкото повече толкова по добре :) правиш един път големите тръби от мотора до края и приключваш с генерациите, иначе сега слагаш 60 после като смениш турбото ще сложиш 76, за тва по добре големи тръби , все пак нищо не губиш, само печелиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Знам че и прекалено голяма генарация не е добре ... Мислил съм и за това което е направил Бойко но при него всичко е по различно :) Дори и така да е ... колко шумна ще стане ако изкараме тръба през бронята?Идеята е да се достигнат 200 магарета и край ... т.е дори и в бъдеще няма да се засилва повече,за това обмислям наи-удачният начин :) Като се има впредвид имаме налична 60мм генерация!

Редактирано от scre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...