Jump to content
toto8785

навигация за акорд 7 проблем

Recommended Posts

понеже сам нов собственик на акорд 7 двигател 2.0i vtec год.2003 имам навигация но по нея освен радоито ништо друго не работи изписвами само някакви ерори дори и cd.chenger не работи опитвам се да му вкарам диск но ваобште не може да го приеме ако някои знае решение по вапроса нека да пише ште сам му благодарен.кам колата сашто си има и оригиналния диск на хонда става вапрос за навигацията пускам диска в двд устроиството и на диспля ми излиза някаква грешка при четене на диска просто ништо не ми е ясно за какво става на вапрос освен за радио за друго не мога и да го ползвам,сашто и другя проблем които се явява когато пусна радиото след10сек исписва нешто на италиянски език в бяла таблица и след то дисплея изгасва ако има някои коиторазбира по тези пуштиняци и се намира в софия нека да пише

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

// Вярно, че не сме форум по български и литература, ама много усилие се изисква да се прочете това ти изречение.

 

Можеш да опиташ да запишеш нов диск и да почистиш устройството (виж в раздела за Car Audio по въпроса), за да ти заработи конзолата и да си настроиш езика на английски. Тази навигация няма как да работи в България, така че не се надявай на нищо повече. Това, че се изключва след 10 сек, ще го прави и с работещ диск, за да не свети и да те разсейва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да използвам и аз темата.

И аз съм с навигацията.При мен имам същия проблем - CD чейнджъра не работи - отказва да приема дискове изобщо - на малкия дисплей показва "CD ERR" - което в менюала пише, че е "механична грешка". На някой случвало ли му се е?

DVD-то също не чете нави диска - записвах няколко, но все се мъчи и накрая изписва "Disc error". Явно е за чистене..

 

Имам и друг въпрос - има ли вариант да използвам DVD у-во от фейслифтов Акорд 7 на мястото на моето и дали така ще проработи да чете APN3 дисковете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Устройството трябва да се отвори и изчисти, обикновено това е механичния проблем:

 

Няма да стане само устройство от 7ма генерация - има разлики както в устройството, така и в конзолата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега но при мен и цд чеинджера които е на самата навигация неште да ми приема дисковете това какво означава,че трябва да свалям,цялата навигация и да почистя устоиството ватре в нея.а проблема с двд устроиството е като пусна навито и ми изписва грешка при четене на диска,това означава че трябва да го сваля и него да почистя,и по точно ако може да кажеш с какво да ги исчистя тези нешта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

ако ти е заминал cd чейнджъра, по-добре си вземи един x-carlink и си слушай музика от флашка.

По този начин запазваш фабричното аудио и управление от волана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега а знаеш ли каде в софия могат да ми почистят конзолата с цд чеиджера както и двд устроиството.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...