Jump to content
gamencerista

Въпрос за джанти на Сивик 6

Recommended Posts

Колеги имам проблем с едни джанти. Слагам джантата обаче не мога да завия гайката на шпилката. Отвора на джантата е по-тънък и не хваща. Казаха ми да търся удължени гайки като на състезателните автомобили, някой с мнение ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тези джанти бе,колега?Направо ме смайваш.То хубаво ще сложиш такива гайки ако намериш и то на вероятно доста по-висока цена,ами те няма ли да стърчат над джантата и как ще изглежда?Другия вариант е да ги разшириш на стругар и трети да ги продадеш ако особено много не са ти легнали на сърце :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варианта ти е с такива гайки или на стругар да ти увеличи отворите на джантите. Най-добре отиди в някой голям монтажен център и пробвайте какви гайки ще влязат.

 

http://www.gasgoo.com/auto-products/fastener-452/1486108.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да нещо като на колегата WingMan май ще трябва. Вариант с разпробиване на стругар не е опция, джантите са с 8 дупки и са близо една до друга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Търси тънкостенен ключ или камък. И при мен е така. Едните джанти немога да ги сваля с оригиналния ключ.

....опс сега видях че на теб гайката не ти влиза. Пробвай със 17 гайка

Редактирано от Silvergreen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всъщност аз като си взех моята хонда  бях с такива, по-дълги гайки. Не са с отворен край. Вървяха си с железните джанти. Наложи ми се да си купувам нови гайки (по-плитки), защото като сложих оригинални, лети 14ки и не можех да сложа капачките отгоре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...