Jump to content
vazmuten

CR-V 2013: автоматично централно заключване при потегляне

Recommended Posts

Здравейте,

Не мога да открия как се включва тази опция в Европейския модел на ХОНДА. В Американския е от менюто "Door SETUP", което липсва в Европейския модел.

 

Някой има ли идея как се прави това ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се чудих за същото дали може и как става.Очаквам някой да помогне .Също може ли при заключване с дистанционното да се затварят автоматично стъклата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опциите за различите пазари са различни, както и доста от частите, вложени в моделите. Мисля, че за Европа липсва заключването при потегляне, а за затваряне на стъклата -  пробвай да задържиш копчето за заключване. :rolleyes:И като цяло е добра идея, ако имате ръководство на потребителя поне да го разгледате, има доста интересни неща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има Door setup, но може да се избира дали да се отключват всички врати или само шофьорската. Заключване след потегляне няма!

Иначе с второ натискане на бутона за заключване /и задържане/ се затварят стъклата и се прибират огледалата. С повторно натискане и задържане на бутона за отключване се отварят стъклата.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това за стъклата и огледалата дали важи и за 2010г. че не съм погледнал че става въпрос за 2013г?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CR-V 4-та генерация е първото с тези екстри! За трета генерация не знам само дали на Екзекютив има, но не ми се вярва!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...