Jump to content
honda77

След смяна на ангренажен ремък

Recommended Posts

Смениха ми ангренажния ремък, почистиха ми стъпково моторче ,смяна на масло ,колата е ек3 икономик 98 г. Нещо ми гори с два три литра повече, има ли връзка със смяната на ангренажа че от сервиза ми казаха че от това не може да стане .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е, ако не са зацепили ремъка правилно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен е неправилно зацепен ремък.На старата ми кола 2л.нагоре разхода и нямаше грам тяга-не можех да изпреваря и камион по надолнище.След няколко спорения с майстора(караше ме да ходя по диагностики и ми бил запушен катализатора)се нави да го погледне.Беше избягал с половин или един зъб не помня,презацепи го и колата тръгна да върви и се нормализира разхода.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от сервиза ми казаха че от това не може да стане .

 

Тоест да си зацепваме на воля с по един или два зъба,  по избор напред или назад - проблеми с разхода и вървенето никакви!

 

Върни се там където си си дал парите и да си довършат започнатото. Не става така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смениха ми ангренажния ремък, почистиха ми стъпково моторче ,смяна на масло ,колата е ек3 икономик 98 г. Нещо ми гори с два три литра повече, има ли връзка със смяната на ангренажа че от сервиза ми казаха че от това не може да стане .

Колега, ако нямаш никаква разлика във вървенето на колата и си върви по същият начин, е малко възможно проблема да е от ремъка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...