Jump to content
iNfRaSoNiC

Закупуване на Honda Civic 1.7CDTi 101kc

Recommended Posts

Здравейте,

 

след 2-3 седмици ще ходя да купувам кола. Спрял се на Honda Civic 1.7CDTi 101kc или Toyota Corolla 2.0D 101 коня. 

Искам да попитам за плюсове и минуси на Хондата спрямо Тойотата както и за какво да гледам като купувам този модел кола. Нещо по особенно ако има...

Ето на какво съм се спрял ако е там като имам парите отивам да я видя - http://www.mobile.bg/11397562093836069

 

поздрави.

 

а, ето и Тойотата, която съм си набелязал - http://www.mobile.bg/11384592455627936

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Хондата гледай да не тропа кормилната рейка,да не са тръгнали амортисьорите,някои ел. проблеми.Има много приятна тема за 7-мата генерация във форума-там колегите са споделили доста информация за модела.

Тойотата също не е за подценяване ако си спрял твърдо на дизел.Ако е запазена на мен по-ми допада.Доколкото знам съединителя им е слабост и е скъпа подмяната.

Зависи теб коя ти грабва сърцето,трябва да го усети като тръпка когато си зад волана.Ако обмисляш и бензинов мотор има доста повече избор и подръжката е по-евтина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата само ме притеснява позицията на скоростния лост... не знам сигурно се свиква, но все пак... 

Ще разгледам темата, когато имам повечко време. 

Мерси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоростния лост трябва най-малко да те притеснява.Наистина препоръчвам да прочетеш темата,ще е много полезно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо на дизела си се спрял.

Бензиновия вариант за мен е по - добър избор, но ти си знаеш...

Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тойотата е с верига, а Ферхондето  е  с ангренажен ремък. Като разход на нафта са горе - долу едни и същи. При Тойотата е скъп съединителя и демпферния маховик, който прави проблем на около 200к. Със скоростния лост се свиква за около 1 час каране и е много удобен.

Редактирано от bloiler

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...