Jump to content
Coupee

Автокаско - Къде?

Recommended Posts

Ако някой колега е по-навътре в нещатата със застраховките бих помилил за съвет.Къде е най-изгодно да си направя автокаско,съответно и къде плащат най-добре.Колата е Сивик 6 ген.купе едва ли има значение,но все пак...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, то се знае ЗК"Лев-Инс"  виж им и рекламата!

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Лев Инс и аз бях доволен. В Армеец повече не бих си направил... !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мнения за ДЗИ и БУЛСТРАД или БУЛИНС?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото ми каско бе към Виктория - никога повече. Кофти обслужване, мнооого скрити детайли из договора, лоши оценки на щети, бавене и т.н. 

Сегашното ми е на Алианц. Много добро, но не мисля че би било подходящо за твоя автомобил тъй като минималната им цена за каско е 350лв.

Моята е застрахована на 6000лв и отново е тази цифрата. Иначе са много щедри и бързи. Определено влизат в положение (поне офисът където ходя аз). 

Забравихда спомена - като минус си спомних че Алианц имаха някакав кофти детайл при кражба на аудио компоненти от автомобила - я радио, усилватели и т.н. Не си спомням само дали не ги поемаха, частично или изискваха касова бележка за закупуването им.

Иначе имам познати към ЛевИнс и не съм чул нищо лошо.

Редактирано от Duch

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз откакто взех Хондата вече стават 3-4 години, правя и каското и гражданската само в Армеец. Имах няколко различни щети, веднъж на паркинг, веднъж и пред блока, някой мина с ключа, завеждал съм и други щети и всичко е било наред и парите са стигали да си оправя количката. Като цяло съм много доволен от тях. За другите не знам, но мой приятел преди месеци ми се оплака от Лев Инс, че нещо не искали да му плащат. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  РАЗОЧАРОВАНА СЪМ МНОГО от "Армеец"!! Не поискаха да ми платят за счупен халоген,защото на направената снимка се "виждало като че ли , че леееееееко бил пукнат"!Така ми казаха! Бях бясна!Публикувано изображение Чувала съм добри отзиви за "Виктория":)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да звуча като защитник на застрахователите, ама когато някой детайл е описан (че е пукнат в твоя случай), няма как да ти го платят, това е практика на всички застрахователи. За това съвет от мен, преди да ходиш да я снимат колата, винаги оправяй всички малки детайли по нея, за да изглежда перфектна на огледа. Аз правя така и Армеец винаги плащат добре. Лично аз, не бих рискувал с Виктория за каско, по-сигурен съм за колата, когато я застраховам в голяма компания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от Армеец не съм доволен. За челно стъкло ми изплатиха 120лв при положение , че китайско от кобра струва 150. Като цяло плащат малко, особено ако ти е по-стара колата. Ще ги сменям лятото, най-вероятно с ДЗИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...