Jump to content
gamencerista

Лагер главина - преден

Recommended Posts

Колеги трябва ми преден лагер главина за Сивик д14а3 по каталог ми излизат до 98 с размер 38 -40 -73 мм и 98-00 с размер 41/38 - 43 - 79 .
Моята по талон я дават 11.1998 година ама доколко е така  Също така някъде по евтини че 110 лв за лагер много много не ми се дават.

VIN - JHMEJ9330WS035255
От 5 ген същия ли е ? В продавалник се продава нов немски за 30 лв с първия размер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия "немските" по 30лв. ги остави. Лагера ти 99,99% е като на 5-та генерация т.е. 38/73/40.

Преди време купувах за Д13-ката и така си ми стои лагера е KOYO. Ако те интересува пиши на ЛС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата ти е с 262 мм дискове. лагера ти е големия. Ако е с 242 мм е малкия но като ти гледам рамата, най-вероятно е големия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера в един магазин ми казаха по малкия талон че излиза другия размер лагер - големия . аз днес не можах да избия моя понеже не ми остана време.

Утре ще се разбере но и аз имам съмнения че ще ударя на камък и ще се падне големия размер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги трябва ми преден лагер главина за Сивик д14а3 по каталог ми излизат до 98 с размер 38 -40 -73 мм и 98-00 с размер 41/38 - 43 - 79 .

По  номерът на рамата ти излиза големия лагер, 41/38 - 43 - 79 ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За информация само пиша че лагера е с размери 41/38 - 43 - 79 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А няма ли да споделиш (за информация) на какъв лагер се спря, на този Китайския или заложи на нещо по марково ? .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами първоначално смятах да взема нещо хубаво но след като в събота не успях да го избия и да намеря за вчера колата ми трябваше адски спешно и поръчах някакъв английски уж Powerdrive ... другия вариант ми беше Фебест от Овърмаинд Ауто но четох че колеги тук не са ги харесали особено.

Само да кажа че този лагер го има и в разни сайтове за лагери на цени около 20-25 лв само че извън София и с доставка което мен не ме устройва понеже колата трябваше да се разглоби и сглоби за около час :)

 

За инфо да има :

 

Това е големия лагер 41/38 - 43 - 79 http://lageren-sviat.com/avtomobilni/avtolager-DAC43790041

 

Това е малкия  38 -40 -73 http://www.lagerite.com/ceni/27-566/-DAC%203873%2012RSCS53.html

Редактирано от gamencerista

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...