Jump to content
vita09

отваряне на багажника на Акорд 7-ма ген. /комби/

Recommended Posts

Здравейте !) 

Имам въпросната кола - 2003 г  - Акорд  7 Туриър /или Комби / . Вратата на багажника се отваря от бутон на ключа или ръчно /но това не е препоръчително/. Налага ми се да отворя багажника ,когато колата работи / т.е. когато ключа е във волана/ без да излизам от колата , но това е невъзможно....питам - има ли друг начин за отваряне на багажника без този бутон на ключа ,когато шофьора е в колата ??? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, от няма и седмица и аз съм собственик на Акорд Тоурер. При мен е по - същият начин, когато ключът е на стартера от дистанционното не действа функцията за багажника. Ръчно се вдига, когато ключът е на стартера, но след това бутонът за затваряне си действа. Не смея да твърдя, че така е правилно, но след като не работи копчето в контактното място на ключалката, би следвало да няма проблем. Надявам се по - запознатите с този модел да дадът мнение по този въпрос. Поздрави 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долу, на пода, в ляво на шофьорското място няма ли един бутон за отваряне на багажника ?, където е и за отваряне на резервоара. т.е. поне при мен има, но аз съм със седан, не знам как е при комбитата. И другото, което се чудя защо да не е правилно да се отваря ръчно багажника ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !) 

Имам въпросната кола - 2003 г  - Акорд  7 Туриър /или Комби / . Вратата на багажника се отваря от бутон на ключа или ръчно /но това не е препоръчително/. Налага ми се да отворя багажника ,когато колата работи / т.е. когато ключа е във волана/ без да излизам от колата , но това е невъзможно....питам - има ли друг начин за отваряне на багажника без този бутон на ключа ,когато шофьора е в колата ??? 

Здрасти.Когато колата работи(ключа е в волана) не може да се плзва дистанционното за отваряне на задната врата.Едният вариант е  да слезеш и да я отвориш ръчно,другият е  да изгасиш двигателя да изкараш ключа от контакта и да я отвотиш с дистанционното.Най вероятно е направено с цел някой да не си отвори по случайност задната врата в движение. :biggrin:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да ,разбирам , че е направено с цел безопасност .....но защо /по дяволите / не са направили и един бутон някъде отделно - за да не гася колата като баламурник всеки път за да си я отворя ,както има в други коли...??? а за това което пише колегата Imst - утре ще огледам по внимателно и дано аз да не съм видял добре...но мисля ,че няма такова..(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа аз от 5 години карам комбито и не съм намерил допълнителен бутон, но ти пожелавам успех. :honda: 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата 

Imst

най вероятно е феистлифта  /като гледам годината/ и може и да има, така че.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно в седанът има допълнителна ръчка за багажника, но в комбитата има само за резервоара независимо дали е фейслифт или не. Сега като се замисля наистина както казва колегата "vankata09" е направено с цел за безопасност. Случайно да не би да има нещо в близост и да го удари или по време на пътуване не излети нещо от багажника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом можеш ръчно да го отвориш , по-скоро е да не натиснеш без да искаш копчето и да се отвори в движение ;) Внимавайте с багажниците защото се развалят и ремонта не е евтин :( Аз съм си с ръчка и нямам такива грижи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...