Jump to content
actafool

въпрос относно работа на двигател

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Отскоро съм собственик на хонда сивик хечбек 1.4 is 98 г, D14A4 и имам един въпрос.

Чува се някакъв шум сякаш има някакъв проблем с клапаните , незнам нямам идея може и да не е никакъв проблем и просто самата работа на двигателя да е такава , но бих искал някакъв съвет.Гледах доста клипчета във интернет и повечето хонди работят точно по същия начин.

- моята работи точно като тази като изключим звука от гърнето. (говоря за този звук наподобяващ тракане).

Ходих в няколко сервиза и ми казаха , че това било нормално дали е така наистина ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи един реглаж на клапаните при някой който знае как.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи един реглаж на клапаните при някой който знае как.

много си прав за това "някой , който знае как" понеже вече правих реглаж в един сервиз точно преди 2 дни смениха ми и гарнитурата и промяна няма... ;(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, пуснах ти лично съобщение с предложение за изход от ситуацията, ако изобщо има такава, за да не се приеме като реклама на определен сервиз или майстор.

 

Поздрави и успехи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да изтриете тази тема , ще публикувам нова с клипче понеже немога да си влезна с този акаунт има някакъв проблем с фейсбук логин-а.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да изтриете тази тема , ще публикувам нова с клипче понеже немога да си влезна с този акаунт има някакъв проблем с фейсбук логин-а.

Ко викаш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...