Jump to content
H22_turbo_Vtec

Търся луксозен автомобил.

Recommended Posts

Колеги помагайте с инфо.Решил съм да се женя.Не ми се качва на баварска лимузина за сватбеният ден.За сега съм се спрял на ACURA TL.Някой да се сеща кой разполага с такъв автомобил в бг?Някой ако се сеща за друго също толкова представително да споделя.Някой бял акорд от 2010 леко наточен също май ще свърши работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега Публикувано изображение

За съжаление немога да ти помогна с откриването на колата - в Пловдив не се сещам да имаме подобна, но мога да пробвам да ти разшира кръга на търсене Публикувано изображение

 

Напълно разбираемо да не искаш баварска лимузина, а и не ти трябва - имаме си наша - Legend

Или пък иди с нещо голямо Публикувано изображение

И двете са нови и не се срещат често, и ми е ясно че ще се трудни за намиране - в Пловдив такъв Legend със сигурност нямаме ... но пък някой от другите колеги може да изкочи с инфо къде има Публикувано изображение

Редактирано от Asti

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Легента ми е много чиченски.Аз си търся нещо в тоя стил.Голямо смъкнато и с големи джянти.JDM лимузина.Ако не е Хонда поне да е японско.Може и LEXUS 600h.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо предпочиташ Акура ТЛ след като това си е чист Акорд. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено има разлика.Най-малкото, че не се среща често по улиците.За хората от форума колите може да са близки или еднакви но за средностатистическия човек даже не знае каква е колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Бургас съм засичал два броя, с регистрация от Сливен и една от Ямбол. Аз лично не ги познавам собствениците но някой колега може да има контакт с тях!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не разбирам защо трябва да търсиш някоя чужда кола, имаш голям избор - Кара:Prelude F20B, SKYLINE RB25DET, CiViC N22A ...Аз примерно, на моята сватба си карах сивичето 5-та генерация :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюда го продадох, но и да беше все още мой няма как да се съберем в него.Сивика е мъничък и в най-краен вариант ще е той.Исках да ги наредя 4-5 бели готини коли една след друга.Примерно Акура тл. след това на кумът ми бялото Ево 4.(няма той да го кара, защото ще е пиян.3та кола ще е Скайлайна (един приятел ще го кара).И 4тата бяла с14а пак на един приятел.5тата кола сивичето и т.н..след това ми е все тая без това колоната се дели постоянно.Главният проблем е, че нямам желание да карам през този ден.Мисля да се забавлявам и да не се занимавам с глупости.По-принцип е хубаво да сме с кумувете в една кола.Затова търся нещо япоснко тип Е клас бяло и готино.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам коя е твоята кола, колегата е от Казанлък. Не съм го питал за позволение да му покажа снимките (за което му се извинявам) но според мен ще се навие, даже е регнат в форума.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам го колегата.Имам я на предвид, бих си го питал сам но за сега съм се насочил към една идея по нова кола.Мерси все пак колега радвам се, че някой все пак се е впрегнал да мисли за моя проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...