Jump to content
kvd74

Японско НЖК по нашите магазини

Recommended Posts

Привет,днес един колега си купува свещи за колата НЖК,и докато му обяснявах,че ще са френски,хоп-джапейн.Та менте ли е това или не,на цена 16 лв.4-те броя,за мерцедес бяха.

Изображение2339.jpg

Изображение2338.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един Бог знае..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тая цена и френско не може да се купи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък ...точно френското е на тая цена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Форда,каквото ида му сложиш се тая.На сайта обикновено производителя дава инфо за последните опаковки и защити от ментета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Тук е показано как се разпознава ментето от оригинала, но е от 2012г. не знам дали е актуално още. Редактирано от rumenbo
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не знам дали да вярвам и аз. Напълно възможно е да са японски, понеже преди месец ми продадоха "японски" термостат за 22лв. което малко ме озадачи толкова евтино. Остава варианта и мен, и твоят приятел да са метнали с тия "японски" части, което е по-вероятния вариант :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще е по-добре истинско френско NGK, отколкото произведено уж в Япония. Все пак цената е смущаващо ниска, освен ако продавача не поема част от нея :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих от Тех-ко Варна NGK японско 33лв по спомен с отстъпка 4бр "Made in Japan" и нямам оплаквания , старите ми бяха от френските зелена щампа тези са със синя.

Редактирано от hinev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само до споделя,днес разгледах подробно кутийката на свещите,които показах по-горе,и според белезите от клипа на колегата rumenbo излиза,че си е оригинално НЖК.Остава ми въпроса защо баркода е на Холандия,според баркод декодера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото има подразделение в Европа.Няма смисъл да ти носят свещи от Япония ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или са ишлеме от Китай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото има подразделение в Европа.Няма смисъл да ти носят свещи от Япония ;)/>

Не съм наясно,баркода на страната производител на стоката ли трябва да е,или страната където са опаковани. И,ако не ги "носят"от Япония,какво значи щемпела на самата свещ "Джапейн"?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж , и на частите Хонда пише "Japan" като ги купуваш от представител но както всички знаем има заводи на части Хонда и в Европа.Това не значи , че са с по-лошо качество.Отделно пакетажа на дадена стока може да е в друга държава , просто политика на фирмата.С доста стоки е така , споко добри са свещите и няма да намериш разлика с тези от червените кутийки ако ти е наред колата.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересни работи се случват ,ако драснеш един имейл на съпорта на фирмата.Не помня за какво писах и ми отговориха ,че Пакистан е най-големия им склад и всичко пакетирано там е японско.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...