Jump to content
Иван Шопов

Counter-Strike или да се върнем назад във времето

Recommended Posts

Нямам какво да ти отговоря на въпроса ти г-н Шопов.Мисля , че достатъчно неща написах.Как да ти обясня , че когато се състезаваш в дадено нещо и си отделил маса часове за него то дръпваш с материала :) Не съм писал от последният път във форума ти от последната вечер в спорове.Виж добре часа и датата на съобщенията.Няма да се оправдавам за нещо което съм го правил с години и си знам възможностите макар и да не са на 50% от тези които бяха.Пиша ти , защото пак си виждам ника в твоите редове и е редно да отговоря.Мерси и че ме наричаш "чийтар" , "хакер" и като гледам "измамник".Това се казва отношение.Можеш да изброяваш каквото си искаш но на CS не си постигнал и 5% от това което сме направили ние като отбор както и доста други момчета и момичета през годините.Не знаеш какво е да пътуваш 1000км в едната посока и да паднеш първи кръг зад граница както и да спиш по залите само и само да се конкурираш с чужденците които винаги са по-напред от нас.Електронните спортове не са за всеки и се изисква също толкова отдаденост както за всяко друго нещо.За теб това е просто един сървар но за мен не е а на CS никога не съм имал wallhack.Гледайте го демото ако искаш мога точно сега да инсталирам отново CS и да вляза където кажеш и да направим още 10 демота.Мисли си каквото искаш и прави каквото намериш за добре.Няколко пъти ти пиша "съжалявам" за неща за които ти трябва да го направиш но продължаваш да ме обиждаш и наистина вече нямам какво да кажа.И в заключение ще ти кажа , че когато се пребориш от 64 отбора по CS да станеш 1ви и да играеш финал в НДК тогава ми ще кажеш "измамник".Преди години за разлика от сега играта беше пред WOW , Broodwar , пред конзолите и всички други.Сега не е така а и тук електронните спортове ги нямат за 5 пари.

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега гледах демото. Заключение : Хак не видях, дори очаквах много повече от Mkilla.. изглежда е забравил играта). Второ заключение : Много слаб админски екип. Трето заключение : С такъв екип от "специалисти по хакове" турнирите, които организирате ще са забавни.Поздрави! Лека вечер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш г-н Шопов да пуснеш карта за 1v1 пък ако искаш да влезте 2ма или 3ма , ще е забавно.Има 2 чудесни карти за това - bl_counterquake както и cs_deathmatch-final.Там почти няма място за криене :)

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PIKap,Абсолютно си прав. Използвам "стари лаври" не в този смисъл, а защото уважаваният г-н Mkilla вместо да отговори на нещо елементарно, започва да говори за едно време. Страхотно-постигнал е нещо тогава си, но това не беше и не е обект на тази дискусия.Благодаря ти и за "слабия админски екип". Щом смяташ, че си по-добър, ела, заповядай и ще ти дам права. Доста назад в темата бях написал, че търся добри администратори. Ако се върнем сега към твоя пример се чудя защо коментираш екипа, след като ти самият не си направил дори това.Интересно като си гледал демото - какво е твоето обяснение за 1-вия рунд? Вероятно всички ние сме слепи и не виждаме как г-н Mkilla следи през стените противника си. Би ли ни го обяснил?Mkilla,Нямаш какво да отговориш? Колко странно... Като човек, който е врял и кипял би следвало да можеш с два реда да обясниш как се е случило това.Относно CS - покажи ми къде точно съм предявил претенции да съм постигнал каквото и да било? Нито съм имал, нито ще имам, затова моля те за не знам кой пореден път - спести ми старите истории.А за "измамника" - напротив... Ще продължавам да те наричам така, докато не дадеш ясно и логично обяснение - нещо, което избягваш дни наред. Интересно се получава... Все едно те питам колко е часът, а ти ми отговаряш преди 10 години в каква фаза е била Луната...Пак казвам - за мен въпроса беше приключен, още когато отказа да обясниш играта си. Всеки честен човек и играч би отговорил с думи прости, но ти предпочиташ да отклоняваш темата в какви ли не посоки.Ок, не ти/Ви харесва сървъра - свободни сте да не го посещавате. Нито печеля пари от него, нито тепърва ще се случи. Напротив - харча пари и отделям време за да има едно приятно място за хора, които искат да разпуснат точно с тази игра. С две думи - с Вас, без Вас, с мен или без мен вътре е все едно - сървъра и атмосферата ще ги има ако всички се стараят за това.Според мен лично съм далеч по-демократичен администратор, отколкото във всеки един друг форум и сървър. Опитайте да говорите по подобен начин и ще видим докъде ще стигнете. Продължавам да отделям от времето си и да отговарям безкрайно много пъти на всички претенции с една единствена цел - да имаме едно приятно за посещение място. Явно този начин на мислене и отношение не работи добре, защото се обръщ на слободия. Ок, ще го давам вече "строга господарка" и ще бъда "като другите".Затова и г-н Mkilla не ми пробутвай иронията си за карти за 1 vs 1 и прочее дивотии. Запази я за себе си, както и минутките реклама за това какво си бил едно време. Евала, страхотни неща сте постигнали и аз също ги уважавам, но пък съм на мнение, че опорочаваш целият Ви труд и амбиции именно с глупостите и дребните заяждания, които демонстрираш сега. Простичък отговор за играта си очевадно няма да намериш. Затова за мен си оставаш измамник в конкретната ситуация, а всички останали имат пълното право сами да изграждат мнението си.P.S. Някъде по-горе твой съфорумник те беше попитал дали ти е приятно да играеш с хак. Е, оказва се, че идиотите не приключваме с моя сървър. Пазете се, ние сме сред Вас!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Тука за една игра голям спор.Все си мисля,че човек загубил години от живота си да я играе тая игра никога няма да използва хак.Тя и без това си е тъпичка(без да се засягате.Всеки има различни интереси ) С хак е още по-зле.Изпробвам съм го смисъла е НУЛЕВ.Та така Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шопов, благодаря за поканата, но нямам вече време да се занимавам с CS. Мина ми времето. Бил съм админ, хеад админ в много сървъри, от които и на известни вериги и 100% това, което видях не е хак.

Да, първият рунд изглеждаше интересно, но следващите рундове беше окей, като в някои ситуации дори беше неориентирано. Мисълта ми е, че както в много неща в живота, така и тук 1вия рунд е плод на случайността. И на мен ми се е случвало така да минава мерника, и на теб, и на много хора. Обобщаващо..всички хакове са лесни за разпознаване без wallhack. При него се иска повече внимание, познание в играта и не случайно слабите админи не ги усещат. Следял съм играчи седмици, за да съм 100% сигурен, а имай предвид, че съм имал сериозен опит преди това.

Солидно доказателство е например, че опитният играч, какъвто е Мкилла, който знае всички тънкости на играта, защото тя не се е променила от времето, когато е бил про, няма да е толкова явен. Например аз ако сложа wall и ти си опитен админ(защото неопитния няма да ме мисли много, за него всичко е решено) много трудно ще ме познаеш, понеже много добре знам как да го прикрия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.youtube.com/watch?v=QohAhjFJc9gВсички са хакери :) Дано не влезе и някой от тези хора , че хептен ще изчезне навалицата.Като цяло повечето срещи за международни като гледам.Бях го забравил това клипче.P.S Prelude ( Иво ) ако четеш темата , кажи на Иван да хвърли 1 поглед , че и него го има срещу mouze sports :D Редактирано от Mkilla
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шопов, не мога да те разбера.Имаш професионалист в тази област, в която ти си аматьор и дори не го четеш какво ти пише.Това е все едно ние аматьорите дето ходим на тайм атак да заявим че в твоята кола караш 3.5 V6 две турбини или имаш тракшън контрол - сещаш ли се?Да не говорим че като не си сигурен въобще не слагай квалификации на хората, в реалния живот заради такива неща са се организирали дуели на живот и смърт.Защо просто не го поканиш Mkilla да ти дойде на гости или не отидете в някой клуб, за да видиш дали вкарва cheat-ове и да ти направи една ръждясала демонтрация?Тогава съм сигурен че ще ти е трудно да излезнеш от неудобното положение , в което сам се насади.Аман от виртуални 'рацери' , щото са ни любими.Вижте се в реалния живот и за 5 минути ще стане ясно, това което лети като обвинения с дни във виртуалния.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PIKap,Ако търсиш оправдание за нещо, със сигурност ще намериш. Казваш да не обръщаме внимание на очевадното, защото в други ситуации то не било такова, така ли? Тук няма да допълвам примери от предишната карта, няма да споменавам отново и мнението на съфорумника му, няма нищо друго... Просто търсим оправдание, така ли? Като за някой, който е извършил грабеж, но пък в предишните 30 минути не е направил нищо лошо. Яко!"Опитният играч" няма да го коментирам поради разбираеми причини.Благодаря ти за отказа да помогнеш на сървъра, но пък си мисля, че не би следвало да поставяш и квалификации. Иначе ако логиката е "Аз мога, но не искам и нямам време, но пък Вие сте тъпанари!", то с пълен успех можеш да критикуваш правителство,лекари,учители, търговци, шофьори и изобщо целия останал свят.prelude,Кому е нужно да каня някого на гости? В продължение на няколко дни не получих отговор на един простичък въпрос, та с това ли ще го получа?Всеки един честен играч би дал своите доводи. Например "Чух изстрели от А, видях на радара, че умря моят еди къде си и съответно знаех, че има противник баш там!". Аз съм давал подобни обяснения, слушал съм ги и в крайна сметка логиката определя верността на представената версия, а оттам идва и решението. Какво е твоето обяснение, че се изписаха страници, но няма и едно изречение по този повод?Неудобно положение казваш... Прав си за едно - крайно ми е неудобно да продължавам да отделям от времето си за да задоволявам претенциите само на един човек. При това човек, който грубо погази и продължава да погазва всички правила на сървъра и форума. Няма отсрещно уважение, прав си - неудобно е да продължаваш да търсиш истината, докато някой се прави, че дъжд го вали.А, да... Странно или не, чета абсолютно всичко и без значение от кого е, именно защото понякога дори мнението на аматьора може да е в помощ. Това, че не възприемам "помощ" от човек, който отявлено се подиграва с труда ми, смятам, че е разбираемо. Съжалявам, но не приемам за доброжелателност иронията, егоцентризма и биенето в гърдите.За квалификациите ще ти кажа, че съм абсолютно сигурен в казаното от мен, иначе не бих защитавал тази позиция. Нещо повече - поведението на Mkilla затвърди убежденията ми, а безкрайните опити да привлече внимание и да го отведе в друга посока помагат още повече. Затова и си позволявам крайни епитети, просто защото съм сигурен.Mkilla,Ироничните ти подмятания и клипове вероятно са интересни и гъделичкат самолюбието ти. Не знам каква полза точно ти носят, освен да продължиш с максимата "Крадеца вика "Дръжте крадеца!"". НЕ желая да коментирам моментното ти състояние като играч, защото наистина никога не съм бил толкова добър, колкото ти си бил на времето. Факт е обаче, че това не е тема за спомени или любителски видеоклипове, но какво пък - защо да не опиташ отново да размиеш посоката на диалога.Чудя се как така все се намира някое "профи", някой "по-човек", някой, който знае, може и иска повече от другите и някой, за когото правила няма. Странно как останалите нормални хора възприемат, че не са с нищо по-добри или по-лоши от останалите и се спогаждат помежду си. Но "профитата" - не! Те са по-по-най и към тях трябва специално отношение, ако ще и героизма им да е прояве, когато са били пеленачета.В крайна сметка разбирам, че както Mkilla (който нямало да стъпи повече, знаел предварително, че не трябва да го прави и т.н.), така и останалите не харесвате сървъра, правилата, които са създадени и начина на администриране. Ок, така да бъде - нямам желание да натрапвам желанието си една идея да се развие. Нека някой модератор бъде така любезен да заключи темата и заедно да приключим участието на този форум в моето скромно начинание. Който желае да играе в калпав сървър, със смотани админи и некадърни играчи - винаги е добре дошъл. На останалите желая успех!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети поне това г-н Шопов без да се сърдиш.Идеята ти е готина , написах ти го и по-нагоре.Никой няма за цел да те обвинява или да ти се присмива за нещо.Приеми го като съвет да оптимизираш малко сървара :)/> Развивай го това ако мислиш , че ще има народ както и ако мислиш , че можеш да си организатор на турнир.Знаеш , че ако се саберат доста хора и искаш да правиш състезание то ще ти трябват поне още 1-2 сървата с повече админи.За N-ти път ти казвам извинявай , че ти пиша по темата но кажи къде другаде да го обсъждаме това ? Разбери че не съм играл с хак , няма как по друг начин да ти го обясня.Исках да влизам в сървара и като админ и да играя когато мога , да направим няколко отбора на форума и да се стреляме както помежду си така и срещу останалите форуми.Само те моля престани да ме обиждаш , не съм ти казал нищо лошо.Не съм нито чийтар нито измамник и го разбери а и ми е крайно обидно да чета как постоянно ме храниш за нещо за което не си прав.Не знам с какво си се занимавал като спорт но ако си бил добър в него и си спрял да го практикуваш знаеш , че като мине време е готино отново поне за малко да го пробваш.Ти си бил добър е едно , аз в друго , трети в нещо съвсем различно.Идеята ти е готина , има награди , със сигурност ще има и желаещи но подбери правилният начин и се вслушай в част от съветите които хората предлагат.Не че не искам да влизам във форума ти и сървара ти , както виждаш се и регистрирах.Просто като обиждаш някой какво очакваш ? Виждам , че не ти е приятно да пиша тук както и в твоят форум.Има достатъчно админи които да ми затрият коментарите и да ти изчистят темата.Нека ги делнат и всичко е наред.Хайде да спрем вече , нямам нищо против никой и както се казва good luck & have fun :)

Редактирано от Mkilla
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички, които имат желание да участват в турнира (ако изобщо има такива), ето и наградите за победителите:

 

1 място :

 

20% отстъпка при застраховка "Каско" в "ЛевИнс"

20% отстъпка при закупуване на масло "Motul" или добавки "Bardahl" от "Проспийд"

20% отстъпка при закупуване на видеорегистратор или камера за екстремен спорт от "AllTimeCams"

 

2 място:

 

15% отстъпка при застраховка "Каско" в "ЛевИнс"

15% отстъпка при закупуване на масло "Motul" или добавки "Bardahl" от "Проспийд"

10% отстъпка при закупуване на видеорегистратор или камера за екстремен спорт от "AllTimeCams"

 

3 място:

 

10% отстъпка при застраховка "Гражданска отговорност" в "ЛевИнс"

10% отстъпка при закупуване на масло "Motul" или добавки "Bardahl" от "Проспийд"

10% отстъпка при закупуване на видеорегистратор или камера за екстремен спорт от "AllTimeCams"

 

 

Ако до петък - 24.01.2014г. няма заявени поне три отбора, турнира ще се отложи за следващата седмица.

 

Ето и ТЕМАТА, в която са описани условията и наградите в турнира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с С35 Headoff и ma3x verno беха безкрайни вечери хахахахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер ! Само не пускайте Терориста да играе, че има добър подбор на хаковете :) хахах :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият турнир приключи успешно!

Ето и победителите:

 

1. seat-club-lzzz

2. [OCB]Nesty

3. HeINeKen[rally-club]

 

Ето и скрийншота от топ 15 към 20ч. на 21.01.2014г. :

 

Публикувано изображение

 

 

На всички победители - честито и очаквайте нов турнир!

 

Моля всички победители да се свържат с мен на ЛС в AllTimeCams-CS или на скайп alltimecams-cs за да се уточним как и кога ще получат наградите си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А нещо детски турнири туй онуй? За такива дето нивгаш не сме го играли тва :lol: :lol: :lol: :lol: :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ми е интересно как става това с наградите и с получаването

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси,Ще направя турнир "Мегабот" и съм сигурен,че ще вземеш 1-ва награда - биберон.Ицо,Питай каквото те интересува в прав текст и такъв отговор ще получиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много държа обаче биберона да е Honda :DСигурен съм че има и други кат мене дето нивото им е много под-необходимото-за-игра-с-повечето хора дето цъкат. Аз пробвах 20-тина рунда ама хич не ми се получава. А съм сигурен че и на тези срещу които играя не им е интересно, а пък за моите съотборници е адски изнервящо да имат такова пушечно месно в отбора. За това си питам.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа ботовете радват, когато ги отнасяш.:)Към 22:00 ще бъда в сървъра, та заповядай да ти набуча главата на ножа.:)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си в сървъра я ми кажи що твойто админче ми отпра бан ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей малко попуцах 10тина минутки,но се върнах в училище.И пак съм си мега бот Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ицо,Кажи ми ника си и кой ти е наложил бан.Твърде вероятно е да се е получило при опита да бъде хакнат сървъра.P.S. При мен няма "админчета". Всички администратори са Ваши колеги - от този и подобни форуми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на всякъде тези които следят за правилата за гадни копелета.П.П. Кво ми стана с биберона :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,ако играете още и имате клан може ли да се включа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!Играе се още, но за съжаление идеята за форумни турнири все още не е прегърната добре.Може да играете свободно, а като съпричасност към форума винаги може да добавите към ника си например [HFC].

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мое искрено съжаление нито един отбор не се записа за турнира.Иска ми се да знам Вашето мнение - наградите не са интересни (постарах се да са актуални за всеки потребител на този форум) или просто смятате играта за дива отживелица?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен поне огромният дисбаланс между повечето играчи е проблема просто или са много в час с играта или са като мене. Нямат си понятие за какво иде реч. Като се съберат достатъчно хомогенни играчи ще има успеваемост и турнира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добри очаквания имах,викам си ще се поиграе пак,както едно време,ама на,същата работа.Някакви админчета дето мислят,че като имат права могат да си правят каквото си искат.Според мен няма смисъл да си губите времето.

Редактирано от MonzA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа честно и аз доста добри очаквания имах. Ама някакви потребителченца, малки играчи и човеченца само.

Не се ли чустваш неудобно, когато наричаш колегите си И от този форум по този начин?Въпроса е риторичен - очевадно си очаквал, че сървъра е създаден точно за теб, твоя вкус и предпочитания.

В моя форум заяви, че нямаш интерес към сървъра, оплю всички набързо и получи бан освен в сървъра и там. Сега вече и тук плюеш.

Хайде опитай да се държиш като мъж, дръж на думата си и спри да скимтиш във виртуалното пространство.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз си чакам биберона :lol: успях да уцеля двама или трима по време на игра :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно попаднах на тази тема и ми стана доста интересно. Ако някоя от участващите страни в спора случайно все още поглежда тук и демото е налично, дали има възможност да го видя? :)

Като цяло, аргументите и на двете страни са несъществени, та ме загложди да изгледам това прословуто демо. По-назад в темата има лин към щастливо запазено демо, но то е буквално 15-ина секунди и само един фраг и не ми се вярва за него да иде реч.

Редактирано от Ssasf
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...