Jump to content
typer93

двигател !

Recommended Posts

хора преди малко закарах приятелката ми до тях и когато спрях пред нас чух,че двигателят нямаше този звук които си го имаше преди да тръгна към тях ! когато погледнах оборотите бяха на 500 и когато я форсирам до 1500 и пусна педала на газта и пада почти до 0 ?!? някакви мнения по въпроса ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Счупил си двигателя,Кофти приятелка....... :lol: Виж някой близък сервиз да ти сменят ангренажен ремък и ролка/помпа...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали го е счупил.Към автора даи повече инфо кав е мотора кви симптоми усешаш на бензин ли е на газ лие, не можем да гадаем, се едно слизам по стълбите падаи след кат пднах не съм сашия ама пиян ли съм бил тъмно ли е било никои не знае и не може да ми помогне. Така се получава и в твоита ситуация, при по подробно инфо има тука капацитети дето ще ти помогнат навярно,но има и хора дето могат да те накарат да смениш мотора за нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е хонда сивик 1.4 is 90к.с. 6-та генерация 1998г и е обслужена преди няколко месеца изцяло всичко е сменено и колата е карана само на бензин от както е произведена.днес като тръгнах от работа всичко беше наред и за пръв път ми направи проблем когато спрях пред нас.просто имаше промяна в звука на двигателя и оборотите бяха ниски - под 1000 обората

Редактирано от typer93

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми че те трее са под1000 оборота бе колега, но щом наскоро са я обслужвали колегата над мен може и да познае не го знам гадател ли е кав е но си провери пак зацепването на ремъка, щом е имало приятелка на предната седалка имало е и малко повече паржене на мотора и е вазможно да е прехвърлило едно зъбче според мен.ПОЗНАХ ЛИ С ПРИЯТЕЛКАТА И СИ РАЗДАЛ МАЛКО ПОВЕЧЕ ГАЗ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Маркони, не с лошо!Оправи си скапаните обороти, изчиствайки клапана за празен ход!Здравето е най-важно! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викаш да не приемам приятелката като симптом?

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора тези проблеми с оборотите започна да ги прави след сваляне на акумулатора на предния ден!! възможно ли да е от това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,аз имах същия проблем и се оказа спукан маркуча за въздушния филтър.Става въпрос за сивик 1.6в-тек 96г. англичанка.Когато е студена при палене нямаше проблем,но като загрее ми падаха оборотите на 500-600.След подмяната на маркуча всичко се оправи.Провери си го и него след като си я обслужил напълно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ecu-то ти се е рестартирало и сега се "обучава", карай спокойно, след ден-два (в зависимост колко я караш) ще се оправи сама

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи вече проблема е решен :) Почистих дросела и всичко се оправи :) Може да се изтрива темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...