Jump to content
B E X 3 M

Honda Civic 1.7 dtci sport

Recommended Posts

Здравейте колеги.....от 1-2 седмици търся да закупя служебна кола дизеляк- за цел да се вози търговски представител на фирмата и да обикаля по магазините......http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11386574790966917&f1=details&slink=51n3rvНе съм чувал нищо за тези автомобили ...както и за Хонда на дизел......Въпроса е офертат ли е да се закупи такъв хафтомобил и дали се чупят много.Скъпа ли е подръжката.....Мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Икономичен исузу мотор,слагат ги в опелите.Окачването се ремонтира в рамките на разумни цени - 20-30 лв тампонче и 40 лв шернир.Накладки ,дискове също не са скъпи.В темата за 7ма генерация колегите казват,че е добре колата ако е дизел да е фейс лифт модела 2004 или 2005.Като удобство и комфорт - достатъчно за дълъг път има и добър багажник

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам такава от 1год и 10месеца и почти 25000км. и не ми е създавала никакви проблеми.Когато търсех кола исках икономичен и надежден автомобил и Хондата ми даде точно това та и повече понеже и като пътно поведение и комфорт надхвърли очакванията ми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Икономичен исузу мотор,слагат ги в опелите. ...

Не всички Опели са късметлии, обаче.Опел има и собствен двигател, разработен на базата на този Исузу дизел.Но в Хондата си е Исузу двигателя. Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...