Jump to content
jikencio

Въпрос за спирачен апарат

Recommended Posts

Колеги,Заден спирачен апарат става ли на VTI англичанка от друга англичанка? Претърсих всички обяви и няма за мойта. Също така някой може ли да ми каже къде да го рециклирам ако е възможно.Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкъщи можеш да го рециклираш,стига да можеш и да ти се занимава,ремонтния комплект е 10лв.,испанска фирма някаква.За съвместимостта на апаратите звънни на колегите от форума, които имат морги,мисля че са наясно и няма да ти откажат отговор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не твърдя, че със сигурност е така, но аз на такъв апарат съм монтирал диск за англичанка не VTI(всички с изключение на VTI са с разстояние м/у шпилките 4х100). Важното в случая е да намериш донор със заден диск с размер 260мм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ремонтните комплекти за задните спирачни апарати при VTI и останалите са взаимно заменяеми. За самите апарати не мога да кажа със сигурност. Нека да споделят и по-запознатите колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моя Сивик 6-та съм със спирачки от английско ВТИ и съм си ги ревизирал сам. Буталцата на предните апарати са 57мм, а на задните са 34мм, т.е гумичките на буталцата трябва да са с такива размери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опраих я. В последния момента намерих един с комби за части, казва че било 1.8 и се купих апарат. Ако искате затваряйте темата, освен някой ако не иска мещо да дописва...Мерси

Редактирано от jikencio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , апарат става и от MG ZR 160 Това е със задни спирачки на 260мм, а предните са 282, като апаратите са същите като на прелюд или акорд 90-98г. Само междуболтовото разстояние е 4х100- не е 4х114,3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...