Jump to content
Е. Ангелийн

Питане за ЕТ на джанти

Recommended Posts

Значи питането е: джанти 15" ЕТ 28 с гуми 195/50 R15 дали ще дерат в калника отзад или отпред на Сивик японка 97-ми набор.Молбата ми е само опитали да монтират това ЕТ на тази кола да казват със сигурност,защото въпросните джанти са ми доста далече за проста проба, иначе нямам нищо против и на теоритична дискусия.Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,на мен летните са ми такива и нямам проблем с това ЕТ 28!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един въпрос...джанти 15" ЕТ 35 с 195/65 R15 на сивик японка 97-ма дали ще имам ядове?Сори за тъпите последователни въпроси, но едните ги взех за летни, а ми изпадат за "без пари" другите, та така....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С това ЕТ и толкова високи гуми ще имаш ядове,не се занимавай според мен.Отделно че ще спънеш колата МНОГО.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С джанти 15, 7J. ЕТ35 и гума 195/50/15 няма да имаш абсолютно никакви ядове с опиране в калниците и т.н.Обаче не си споменал колко J са (широки) тези джанти? Но предполагам няма да са повече от 7J, щом ще слагаш гума 195.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с 195/65 R15 ще имаш проблеми..много..Изпитано !Успех с другите , имай на предвид , че колата се спъва повече от колкото очакваш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите.Летните ми гуми са 195/50 R15 и са на 7J джанти с ЕТ 28, пробвах ги на Хондата /имах Опел Вектра А преди това...имам си го де/ и нямаше проблем, въпреки че не можах да я натоваря достатъчно.Сивика го взех с джанти 15" ЕТ 35, а пък отделно ми подариха хубави зимни гумета, обаче 195/65 R15 и въпроса ми беше за това, но явно ще търся бартер за 185/55 или 195/50.Благодаря пак за мнениятаПП: Така и така пиша, за да не си хабя двете дневни мнения :)/> да питам за читав сервиз за окачване хонда в района на Люлин в София, че нещо се разскърцаха тампоните отпред отдясно?

Редактирано от emoangeliyn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...